مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۵۸۶۴
زمان انتشار : ۰۹:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴

نظر جالب استاد اسدی درباره تیمی که کارلوس کی‌روش ساخته است!

بازیکن اسبق تیم‌ملی می‌گوید:«ستاره‌های امروز فوتبال ما چندان آش دهان سوزی نیستند.»

به گزارش اختصاصی به نقل از خبرآنلاین علی اکبر استاداسدی یکی از جذاب ترین چهره های فوتبال ماست. باورکردن این موضوع کمی سخت است اما استاداسدی بدون اینکه در پرسپولیس یا استقلال بازی کند، ۵۱ بار پیراهن تیم ملی ایران را به فاصله ۳ سال به تن کرد تا جزو مهم ترین چهره های فوتبال این مملکت باشد. از او در مورد وضعیت تیم ملی و فوتبال کشورمان پرسیدیم که گفت: «خدا را شکر، استعدادهای زیادی به فوتبال معرفی شده و فکر می کنم کارلوس کی روش هم می تواند بهترین بهره را از این بازیکنان ببرد. فوتبال ما پیشرفت زیادی نداشته و تیم ها درجا زده اند اما بازیکنان خوبی را به تیم ملی و حتی به عنوان لژیونر معرفی کردیم. آنها می توانند آینده فوتبال این کشور باشند.»

استاد اسدی اضافه کرد: «زمان ما، این همه امکانات وجود نداشت وگرنه ۱۰ برابر بیشتر از آن چه که دیدید، می توانستیم لژیونر بدهیم. ستاره های زمان ما واقعا ستاره بودند و آدم کیف می کرد آنها را از نزدیک می دید ولی ستاره های امروز، آش دهان سوزی نیستند و خیلی زود محو می شوند!» او در مورد دربی هم گفت: «بازی خوبی که نبود اما نشستیم تا ته بازی را دیدیم! مبارک استقلالی ها باشد.»

گردآوری: گروه ورزشی مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی