مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۶۷۵
زمان انتشار : ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۳۰

نزهتی: حرف زیاد است اما آرامش تیم اهمیت دارد.

مهاجم تیم فوتبال سپیدرود رشت تأکید کرد اختلاف نظرهای در زمان اخراج نظرمحمدی در تیم سپیدرود وجود داشته است.

به گزارش  «پویا»، درباره شرایط تیم سپیدرود رشت برای دیدار مقابل نفت تهران در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال،‌ اظهار داشت: خدا را شکر همه چیز خوب است. بعد از این اتفاقاتی که در یک هفته گذشته پیش آمد (تغییر سرمربی) اکنون تمرینات منظمی را پشت سر می‌گذاریم و کم کم برای دیدار مقابل نفت تهران آماده می‌شویم.

وی ادامه داد: دیدار برابر نفت بازی شش امتیازی است. هر دو تیم در منطقه سقوط قرار دارند و قطعاً بازی سختی مقابل نفت خواهیم داشت. در هر صورت ما در این مسابقه در زمین خودمان بازی می‌کنیم و تلاش می‌کنیم سه امتیاز کامل را به دست بیاوریم.

مهاجم تیم فوتبال سپیدرود رشت در مورد سرمربیگری امید روانخواه و اینکه «آیا به نظرش با اضافه شدن این مربی تیم سپیدرود از منطقه خطر خارج می‌شود یا خیر؟»، تصریح کرد: روانخواه در ابتدای فصل هم کنار تیم بود و به خوبی از وضعیت سپیدرود شناخت دارد. امیدوارم روز جمعه گام اول را برابر نفت محکم برداریم و در ادامه راه هم موفق شویم.

نزهتی در خصوص اینکه گفته می‌شود بازیکنان سپیدرود در اخراج علی نظرمحمدی نقش داشته‌اند، گفت: در این مورد صحبت زیاد است، اما نمی‌خواهم الآن حرف بزنم، چون ممکن است در آستانه دیدار برابر نفت تمرکز بازیکنان به هم بخورد. به هر حال اتفاقاتی در تیم افتاد، اما نه در این حد که می‌گویند. اختلاف نظرهای در تیم بود، اما فعلاً نمی‌خواهم در مورد آن‌ها حرف بزنم.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی