مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۲۹۱۳
زمان انتشار : ۱۲:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۲

میلان ۰-۰ لاتزیو؛ همه چیز به المپیکو کشیده شد

میلان و لاتزیو در بازی رفت دور نیمه نهایی کوپا ایتالیا و در دیداری که صحنه های جذاب کمی داشت، به تساوی بدون گل رضایت دادند.

به گزارش  میلان در بازی رفت نیمه نهایی کوپا ایتالیا در سن سیرو میزبان لاتزیو بود.

میلان در دور قبل توانسته بود اینتر را حذف کند و لاتزیو نیز با گذر از سد فیورنتینا پای به نیمه نهایی گذاشته بود. هر دو تیم چند روز قبل در سری آ به مصاف هم رفته بودند که میلان در دیداری با صحنه های داوری جنجالی توانسته بود ۲-۱ پیروز شود.

لاتزیو بازی را بهتر آغاز کرد و از راست با باستا و از چپ با همکاری لوکاکو و اندرسون سعی در نفوذ از کناره ها و ارسال های خطرناک داشت. در میانه میدان نیز کنترل بازی در یک ربع ابتدایی در اختیار تیم میهمان بود اما شاهد خطر صد در صدی گلزنی نبودیم.

در مجموع نیمه اول شاهد یک بازی سریع ولی کم موقعیت بودیم به طوریکه شاید تنها صحنه قابل ذکر بازی دقیقه ۳۳ رخ داد. ارسال ضربه کرنر از سوی لوکاکو با ضربه سر لوکاس لیوا از شش قدم همراه شد اما توپ پس از برخورد با پای بورینی به شکل خطرناکی راهی اوت شد. نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

نیمه دوم میلان شروع بهتری داشت و بر خلاف نیمه اول توانست از همان ابتدا کنترل توپ و میدان را در دست بگیرد.

لاتزیو اما به لاک دفاعی فرو رفت و در این نیمه چشم به ضد حملات داشت. میلان پس از چند فرصت نه چندان جدی، دقیقه ۷۳ تا آستانه زدن گل پیش رفت؛ اما در میان ناباوری به آن دست پیدا نکرد.

ارسال تند و تیز سوسو را کوترونه از شش قدم با ضربه سر به سمت دروازه لاتزیو شلیک کرد. گلر لاتزیو توپ را برگشت داد؛ اما چالهان اوغلو روی ریباند دروازه خالی را به بیرون زد تا سن سیرو در شوک فرو رود.

لاتزیو دقیقه ۸۰ به این حمله واکنش نشان داد. سانتر زمینی کازرس از راست، درون محوطه جریمه به ساویچ رسید؛ اما ضربه او پس از برخورد با مدافعان میلان از شدتش کاسته شد تا دوناروما کار چندان دشواری برای مهار توپ نداشته باشد.

در دقایق باقیمانده توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا سرنوشت صعود به ورزشگاه المپیکوی رم کشیده شود.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی