مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۲۷۴۷
زمان انتشار : ۱۰:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۵

مورینیو: برخی از باشگاه ها، بیش از اندازه پول پرداخت می کنند

آقای خاص به انتقاد از وضعیت موجود در بازار نقل و انتقالات پرداخته است.

به گزارش  با وجود هزینه ۱۲۱ میلیون پوندی منچستر یونایتد برای خرید بازیکنان جدید، ژوزه مورینیو معتقد است بازار نقل و انتقالات بسیار عجیب و از کنترل خارج شده است.

خرید ۹۰ میلیون پوندی روملو لوکاکو و ۳۱ میلیون پوندی ویکتور لیندلوف، تابستان پر هزینه ای را برای منچستر یونایتد رقم زده است. اما در آستانه دیدار برابر بارسلونا، مورینیو از هزینه های گزاف برای خریداری بازیکنان صحبت کرده است. مورینیو می گوید:

همه باشگاه ها در حال خریداری بازیکنان خوبی هستند. همه باشگاه ها به شدت سرمایه گذاری می کنند و بعضی از آن ها بیش از اندازه پول پرداخت می کنند. آن ها با این کار یک مارکت عجیب و خارج از کنترل را ایجاد کرده اند. اما امروزه، واقعیت همین است. من همیشه فکر می کنم که مشکل، پرداخت پول برای بازیکنان سطح بالا نیست. فکر نمی کنم که مشکل مبلغ پولی باشد که برای پوگبا پرداخت شده یا مبلغ دیوانه واری که قرار است برای نیمار پرداخت شود. فکر می کنم که مشکل، با گروه دیگر از بازیکنان است. زیرا در هر پنجره نقل و انتقالاتی، انتقال های بزرگی چون پوگبا، یک یا دو بار رخ می دهد. دیگر گروه، گروهی که ترانسفر های زیادی در آن انجام می شود و برای من تبدیل به محیطی خطرناک شده است.

وی افزود:

بعضی از باشگاه ها خریداری می کنند و برخی دیگر خیر. زیرا آن ها مبالغی که امروزه حاکم بازار هستند را قبول نمی کنند و برای این کار، باید به همان سطح بیایند. این جای کمی نگرانی دارد، چون اکنون پرداخت ۳۰، ۴۰ یا ۵۰ میلیون پوند تبدیل به انتقال های ساده شده است.

طرفداری : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟