مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۸۲۸۵
زمان انتشار : ۰۰:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۵

از هفته سوم لیگ جزیره

منچستریونایتد ۲-۰ لسترسیتی; تعویض های طلایی آقای خاص

شاگردان مورینیو توانستند سومین برد پیاپی خود را در لیگ جزیره کسب کنند و با 9 امتیاز بر صدر جدول تکیه زنند.

به گزارش ، از هفته سوم لیگ جزیره دو تیم منچستریونایتد و لسترسیتی در ورزشگاه اولدترافورد به قضاوت مایکل اولیور به مصاف هم رفتند.

شرح بازی:

یونایتدی ها در این بازی خانگی هجومی ظاهر شدند و موقعیت های زیادی روی دروازه کسپر اشمایکل ترتیب دادند. پوگبا در این دیدار نمایش بسیار درخشانی از خود نشان داد و از تاثیرگذارترین بازیکنان یونایتد بود، او در این دیدار بارها با شوت های خود اشمایکل را به واکنش وادار کرد. شیاطین سرخ توانستند در نیمه اول به گل برسند اما خوان ماتا در منطقه آفساید این گل را به ثمر رسانده بود و داور به درستی این گل را مردود اعلام کرد.

شاگردان مورینیو در اوایل نیمه دوم یک ضربه پنالتی را توسط روملو لوکاکو از دست دادند و در ادامه نیمه دوم با تعویض های طلایی آقای خاص به دو گل رسیدند و بردهای ۱۰۰درصدی خود را ادامه دادند و همچنین در این سه هفته هنوز گلی از خط دروازه داوید دخیا عبور نکرده و رکورد ۱۰۰درصدی کلین شیت را در اختیار دارد.

شرح گلها:

منچستریونایتد ۱-۰ لسترسیتی; مارکوس رشفورد که به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمده بود، تعویض طلایی مورینیو لقب گرفت و در دقیقه ۷۰ از روی یک ضربه کرنر که با ارسال میختاریان همراه بود در محوطه جریمه گل اول منچستر را به ثمر رساند.

منچستریونایتد ۲-۰ لسترسیتی; در دقیقه ۸۲ دیگر تعویض طلایی مورینیو، مروان فلینی، شوت لیندگارد را در دهانه دروازه را به گل تبدیل کرد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار