مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۷۳۸
زمان انتشار : ۱۹:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۹

دهمین برد متوالی در همه رقابت ها

منچسترسیتی ۳ – ۰ برنلی ؛ مخوف و ترسناک مثل تیم هیولای گواردیولا

منچسترسیتی امروز در دیداری آسان و راحت توانست از سد برنلی بگذرد و با 25 امتیاز مقتدرانه در صدر جدول لیگ جزیره بایستد.

به گزارش  ، منچسترسیتی امروز ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به وقت تهران به مصاف تیم برنلی در ورزشگاه خانگی اتحاد رفت و توانست همانند دیگر بازی ها پیروز میدان شود و با ۳ گل برنلی را به خانه بفرستد. گل های این بازی را سرخیو آگوئرو ، نیکولاس اوتامندی و لروی سانه به ثمر رساندند و تیم منچسترسیتی با این پیروزی ۲۵ امتیازه شد و با توجه به باخت منچستریونایتد به هادرسفیلد ، سیتی همچنان با اقتدار در صدر بایستد.

یکی از اتفاق های ویژه این بازی گلزنی سرخیو آگوئرو بود که توانست به رکورد بسیار قدیمی اریک بروک مهاجم قرن ۲۰ سیتی برسد و با ۱۷۷ گل در کنار اریک بروک بهترین گلزن منچسترسیتی شود و اگر در بازی های بعد بتواند گلی را به ثمر برساند به تنهایی این رکورد ارزشمند را مال خود می کند.

شرح گل ها:

منچسترسیتی ۱ – ۰ برنلی : در دقیقه ۳۰ سرخیو آگوئرو توانست گل برتری سیتیزن هارا از نقطه پنالتی به ثمر برساند.

منچسترسیتی ۲ – ۰ برنلی : در دقیقه ۷۳ سانتر بسیار عالی داوید سیلوا از روی نقطه کرنر روی سر اوتامندی فرود می آید و او با یک ضربه سر دقیق توپ را راهی گوشه دروازه می کند و بازی را ۲-۰ می کند.

منچسترسیتی ۳ – ۰ برنلی : در دقیقه ۷۵ پاس تو عمق بسیار خوب کوین دی بروینه به سانه می رسد و سانه با استارتی انفجاری و شوت ، توپ را به گوشه دروازه می فرستد و سیتیزن ها ۳-۰ پیش می افتند.

و بازی با همین نتیجه ۳-۰ تمام شد و سیتی صدرنشین باقی ماند.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟