مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۹۸۱۹
زمان انتشار : ۱۸:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۸

منچسترسیتی 5-0 لیورپول

منچسترسیتی ، لیورپول را له کرد / پیروزی ای بدون حرف و حدیث پپ برابر کلوپ

منچسترسیتی توانست با پیروزی ای قاطعانه در اتحاد لیورپول را تحقیر کند و موقتا به صدر جدول لیگ جزیره صعود کند.

به گزارش  ، دو تیم منچسترسیتی و لیورپول ساعت ۱۶:۰۰ به مصاف همدیگر رفتند که سیتی توانست با درخشش بازیکن های جوان خود کلوپ را تحقیر کند و برنده این دیدار شود. منچسترسیتی توانست ۵ بار دروازه تیم لیورپول را باز کند و گل های این بازی را آگوئرو ، دو بار گابریل ژسوس و دو بار هم لروی سانه به ثمر رساندند. منچسترسیتی با این پیروزی ۱۰ امتیازه شد و با یک امتیاز و بازی بیشتر بالاتر از تیم همشهری خود یعنی منچستر یونایتد ایستاد. در دقیقه ۳۷  اتفاق بسیار خطرناکی افتاد و سادیو مانه با استوک ضربه ای محکم به سر ادرسون وارد کرد که حتی احتمال مرگ دروازه بان هم وجود داشت که خوشبختانه خطر از بیخ گوش ادرسون گذشت و او چند دقیقه بعد تعویض شد و کلودیو براوو به زمین بازی آمد. سادیو مانه با این حرکت کارت قرمز مستقیم از داور دریافت کرد و کار لیورپولی ها خیلی سخت شد . احتمال خیلی زیاد اتحادیه انگلیس هم چند جلسه مانه را به دلیل این حرکت خشن محروم کند. لیورپول با این شکست ۷ امتیازه باقی ماند و در رده پنجم جدول ایستاد.

شرح گل ها: 

منچسترسیتی ۱ – ۰ لیورپول: در دقیقه ۲۴ پاس عالی کوین دی بروین به آگوئرو میرسد و آگوئرو در مصاف تک به تک دروازه بان ، دروازه بان را دریبل می زند و توپ را وارد دروازه میکند.

منچسترسیتی ۲ – ۰ لیورپول:در دقیقه ۴۵+۶ سانتر بسیار عالی کوین دی بروین بر روی سر گابریل ژسوس فرود می آید و او با پرشی بلند توپ را گل می کند و حساب کار را ۲-۰ می کند.

منچسترسیتی ۳ – ۰ لیورپول: در دقیقه ۵۳ حرکت دو نفره آگوئرو و گابریل ژسوس ، آگوئرو با دروازه بان لیورپول تک به تک می شود و با پاس به گابریل ژسوس او را در موقعیت عالی گلزنی قرار می دهد و گابریل ژسوس برای بار دوم دروازه لیورپول را باز می کند.

منچسترسیتی ۴ – ۰ لیورپول: در دقیقه ۷۷ پاس تو در بنجامین مندی در محوطه جریمه با ضربه محکم و تمام کننده سانه روبرو می شود و دروازه بان لیورپول برای بار چهارم تسلیم می شود.

منچسترسیتی ۵ – ۰ لیورپول: در دقیقه ۹۰+۱ ضربه بسیار عالی لروی سانه از پشت محوطه جریمه به تور دوازه چسبید و پیروزی سیتی را بسیار شیرین کرد و احتمال دارد این گل بهترین گل هفته لیگ جزیره شود.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی