مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۲۲۱۹
زمان انتشار : ۱۰:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۲

تمامی افتخارات و جام ها برای تو؛

منظور نیمار چه بود؟

بدون شک مشخص شدن آینده ی نیمار، جذاب ترین بحث محافل فوتبالی است. بازیکنی که به زودی مسی و رونالدو را کنار خواهد زد و به بهترین بازیکن جهان تبدیل خواهد شد.

به گزارش  ، این روزها هواداران بارسلونا با استرس فراوان خبرهای ورزشی را می خوانند. ترس از شنیدن این جمله که ” نیمار به پاریس ژرمن پیوست.” نگرانی زیادی را میان کاتالان ها ایجاد کرده، آنها به هیچ وجه دوست ندارند یکی از اضلاع مثلث خط حمله شان، کم شود.

به همین علت مسی و سوارز با نیمار جلسه ای در هتل برگزار کردند و به او گفتند:

“الان زمان درستی برای جدا شدن از بارسا نیست چون هنوز می توانیم در کنار هم به جام های بیشتری دست پیدا کنیم. تو در چنین شرایطی نباید از بارسا بروی چون اهداف ورزشی باشگاه کاملا به حضور مثلث MSN بستگی دارد. الان زمان فکر کردن به افتخارات فردی نیست. ما به کمک هم می توانیم بارسا را به افتخارات بیشتری برسانیم و در این راه هر کسی سهم خود را ایفا می کند. هیچ تیمی برای تو بارسلونا نمی شود و امیدوارم تصمیمی بگیری که در نهایت برای تو پشیمانی در پی نداشته باشد.”

دنی آلوز هم وطن نیمار که به تازگی به عضویت پس اس جی درآمده در اینستاگرام خود پستی قرار داد که کاملأ مشخص است که خطاب به نیمار است.

او گفت: ” دوست داری چه باشی؟ دوست داری به کجا بروی؟ دوست داری کجا باشی؟ همه این سوالات به خودت بستگی دارد. هرگز نمی توانی فراموش کنی از کجا آمده ای و چه کسانی کنار بودند ولی مردم دنیا نمی دانند که تو چه کسی بودی.”

شب گذشته نیز پیکه با انتشار عکسی در کنار نیمار نوشت: ” او می ماند.”

از طرفی سران بارسا به پدر نیمار اعلام کرده اند از رقم فسخ قرارداد ۲۲۲ میلیونی خود پایین نمی آیند، بنابراین تنها راه انتقال او به پاریس ژرمن این است که خودش بخواهد بارسا را ترک کند.

نقطه عطف این ماجرا چند ساعت پیش رقم خورد.

نیمار عکس جدیدی را منتشر کرد.

” تمامی افتخارات و جام ها برای تو.”

این پیغام گنگ را می توان به همه افراد مذکور ربط داد.

عده ای این برداشت را می کنند که منظور او این است که آینده را فقط خدا می داند و زمان همه چیز را مشخص می کنند.

عده ای می گویند، انتشار عکس با پیراهن بارسا، نشان از جواب مثبت به مسی است و او می خواهد برای بارسا بجنگد.

عده ای مخالف نظر بالا هستند و این پیغام را خطاب به مسی می دانند و بر این باوراند که نیمار به دنبال تجربه یک چالش جدید در فرانسه است.

و برداشت آخر را می توان به پیغام دنی آلوز مرتبط دانست.

بدون شک مشخص شدن آینده ی نیمار، جذاب ترین بحث محافل فوتبالی است. بازیکنی که به زودی مسی و رونالدو را کنار خواهد زد و به بهترین بازیکن جهان تبدیل خواهد شد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟