مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۹۸۲۷
زمان انتشار : ۲۳:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۸

سپیدرود 1-3 ملوان

ملوان فاتح الگیلانو / کار بزرگ دست نشان در عضدی

تیم فوتبال ملوان در یک بازی کاملا عالی و بدون نقض و در بازی ای حیثیتی سپیدرود را از پیش برداشت و به مرحله بعد جام حذفی رفت.

به گزارش  ، تیم فوتبال سپیدرود و ملوان امروز ساعت ۱۸:۰۰ به مصاف همدیگر رفتند که در ۹۰ دقیقه بازی ۱-۱ شد و در وقت های اضافه ملوان توانست بازی را ۳-۱ کند و سپیدرود را در عضدی شکست سنگینی دهد. گل های این بازی را پژمان نوری و بابک مرادی و محمدرضا نقدی پور برای ملوان و حسین ابراهیمی برای سپیدرود به ثمر رساندند. هواداران سپیدرود که بعد بازی بسیار از این باخت ناراحت و عصبانی شده بودند شعار رها کن را برای علی نظر محمدی سر دادند.

داور: سیدمهدی سیدمهدی    کمک ها: علیرضا ایلدرم، رحیم شاهین

ترکیب دوتیم:

سپیدرود رشت: سید محمد حسینی،سید هادی موسوی،احمد آهی،رضا الماسخاله(٥٦ میعاد یزدانی)،مهرداد جماعتی،میثم فردوسی(٦٦ غلامرضا رضایی)،توحید غلامی،پویا نزهتی،حسین کعبی،عماد میرجوان،حسین ابراهیمی
سرمربی: علی نظرمحمدی

ملوان بندرانزلی: حجت صدقی،مهیار زحمتکش،مهدی کربلایی،صائب محبی،وحید حیدریه،امین جهان کهن،پوررحمت الله(٥٣ شهریار مقانلو)،پژمان نوری،سینا دست نشان(١١٦ محمدرضا نقدی پور)،بابک مرادی،حسین شنانی(٥٣ ایمان باصفا)
سرمربی: نادر دست نشان

شرح گل ها:

سپیدرود ۰ – ۱ ملوان: در دقیقه ۳۲ ضربه ایستگاهی بسیار عالی پژمان نوری به گوشه دروازه سپیدرود و کاری هم از دست سید محمد حسینی بر نمی آمد و دروازه سپیدرود با یک سوپرگل باز شد.

سپیدرود ۱ – ۱ ملوان: در دقیقه ۸۴ خطای زحمت کش روی پویا نزهتی باعث می شود داور اعلام پنالتی کند و حسین ابراهیمی در مصاف با دوازه بان ملوان شوتی محکم به وسط دروازه می زند و حساب کار را ۱-۱ می کند.

سپیدرود ۱ – ۲ ملوان: در دقیقه ۹۶ بابک مرادی توانست با فرار از سمت راست یک حطای پنالتی از احمدآهی بگیرد و در دقیقه ۹۸ پشت توپ ایستاد و ضربه ای به خلاف جهت سیدمحمد حسینی زد و ملوان را پیش انداخت.

سپیدرود ۱ – ۳ ملوان: در دقیقه ۱۱۴ که همه بازیکنان خسته بودند این نقدی پور بود که توانست با استارت بسیار عالی خودش و یک و دو زیبا با بابک مرادی و شوت از بیرون محوطه جریمه ، دروازه سپیدرود را برای بار سوم باز کند.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!