مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۵۰۱
زمان انتشار : ۰۲:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۸

ملوان انزلی با ۲۲ بازیکن راهی بوشهر می‌شود

از هفته دهم لیگ دسته اول کشور ایرانجوان بوشهر میزبان ملوان بندر انزلی می باشد.

به گزارش  کاروان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۲۷ مهرماه بندرانزلی را به مقصد تهران ترک خواهد کرد و عصر روز پنجشنبه با پرواز تهران به بوشهر عازم شهر بوشهر خواهد شد.

با تصمیم کادر فنی ملوان ۲۲ بازیکن برای مصاف با ایرانجوان راهی بوشهر می شوند.

حجت صدقی – علیرضا حیدری – وحید حیدریه – صائب محبی – مهیار زحمتکش – مهیار نوری – محمد روشندل – علیرضا محمودی – عارف محمد علیپور – صادق صادقی – پژمان نوری – امین جهان کهن – ایمان با صفا-محمد پور رحمت الله – حسین قنبری – رضا نبی زاده – علی نوری – محمد رضا نقدی پور – مهدی هاشم نژاد – حسین شنانی – شهریار مغانلو و بابک مرادی ۲۲ بازیکنی هستند که برای اردوی پیش از بازی مقابل ایرانجوان بوشهر برگزیده شدند.

دیدار ایرانجوان بوشهر و ملوان بندرانزلی از هفته دهم لیگ یک کشور شنبه ۲۹ مهرماه ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر برگزار میگردد.

ورزش بوشهر : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!