مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۱۷۸۹
زمان انتشار : ۰۸:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۵

در سال منتهی به جام جهانی

مشکل‌جدید پرسپولیس در انتهای‌فصل؛ پایان قرارداد ۷ستاره

پرسپولیسی ها به لطف امتیازات جمع شده در نیم فصل اول، در انتظار خبری خوش در انتهای سال فوتبالی هستند اما اتمام قرارداد 7 بازیکن اصلی تیم، آنها را از همین الان نگران فصل بعد کرده است.

به گزارش  سرمربی قرمزهای پایتخت در آخرین مصاحبه‌اش اعلام کرد که به هیچ کدام از بازیکنانش اجازه جدایی نخواهد داد اما او بهتر از هر کسی می داند که نگه داشتن بازیکنانی که قراردادشان در پایان فصل به پایان می رسد اصلا کار راحتی نیست.

در فهرست بازیکنانی که این فصل قراردادشان به پایان می رسد، نام محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، محمد انصاری، وحید امیری و محسن ربیع‌خواه ‌شود. ستاره هایی که از قضا هر ۷ بازیکن هم از ارکان تیم هستند‌.

اتفاقا برخی از این بازیکنان فصل‌گذشته پیشنهادهای خارجی هم داشتند اما ترجیح دادند یک فصل دیگر با پرسپولیس همکاری کنند‌.البته قطعا پروسه تمدید قرارداد با ستاره‌های سرخ آسان نخواهد بود، چرا‌ که هم درخواست مالی‌شان قابل‌توجه است و هم این‌که شایعه‌ای‌ درباره احتمال لغو محرومیت پرسپولیس از نقل‌و انتقالات تابستانی مطرح شده که کار را برای تمدید قرارداد ستاره‌ها دشوارتر خواهد کرد‌.

گفته می‌شود با مستندات ارائه شده از سوی باشگاه پرسپولیس به فیفا و کاس درباره فسخ قرارداد مهدی طارمی با باشگاه ‌ریزه‌اسپور ترکیه و اعلام رضایت این باشگاه ترکیه‌ای پس از دریافت غرامت از پرسپولیس و طارمی، احتمال کاهش محرومیت سرخ‌ها زیاد است‌. بر این اساس ستاره‌های سرخ که قراردادشان تمام می‌شود دیگر بابت نگرانی و موضع گرفتن هواداران به واسطه جدایی آن‌ها دغدغه نخواهند داشت و شاید پیشنهادهای خارجی یا حتی داخلی چشمگیر، را در اولویت قرار دهند‌. بر‌اساس شنیده‌ها چند بازیکن پرسپولیس که قراردادشان به اتمام می‌رسد، از هم‌اکنون مقصد بعدی‌شان را هم تعیین کرده‌اند و باید آن‌ها را جدا شده دانست‌.”

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی