مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۹۰۳۰
زمان انتشار : ۰۲:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۰

کریس رونالدو با هتریک برگشت

مروری بر نتایج بازی های امشب مقدماتی جام جهانی منطقه اروپا

شب رویایی رونالدو و میونیر و لوکاکو با هتریک در بازی ها

به گزارش  ، امشب ۹ بازی از مقدماتی جام جهانی اروپا برگزار شد و اکثر بازی ها پرگل بود و بیشترین گل در بازی بلژیک و جبل طارق بود که ۹ گل ردو بدل شد و در بازی یونان و استونی توپی از خط دروازه ها عبور نکرد.

در گروه A ، بلغارستان که یکی از بهترین بازی های تاریخش را به نمایش گذاشت توانست در دیداری جذاب ۳-۲ سوئد را شکست دهد و البته امیل فورسبرگ میتوانست بازی را مساوی کند اما او پنالتی را از دست داد. سوئد با این تتیجه ۱۳ امتیازی و در رده دوم ماند و بلغارستان با این پیروزی ۱۲ امتیازه شد تا کمی شانس برای حضور در جام جهانی داشته باشد و اما در دیگر بازی این گروه فرانسه در پاریس شکست سنگینی را متحمل هلند کرد و توانست بازی را ۴-۰ ببرد و با ۱۶ امتیاز به صدر جدول گروه تکیه کند. گل های این بازی را گریزمان و ام باپه و دو بار لمار به ثمر رساندند. لوکزامبورگ هم توانست با تک گل داموتا در دقیقه ۶۰ بلاروس را شکست دهد و ۴ امتیازه شود و همچنان در رده ششم باقی بماند.

گروه A :

۱- فرانسه ۱۶ امتیاز  ۲- سوئد ۱۳ امتیاز  ۳- بلغارستان ۱۲ امتیاز   ۴- هلند ۱۰ امتیاز  ۵- بلاروس ۵ امتیاز  ۶- لوکزامبورگ ۴ امتیاز

در گروه B ، پرتغال با هتریک رونالدو و گل های کاروالیو و نلسون اولیویرا توانست جزایر فارو را ۵-۱ شکست دهد و همچنان تعقیب کننده جدی سوئیس باشد. پرتغال با این برد ۱۸ امتیازی شد و پشت سوئیس قرار گرفت. سوئیس هم توانست امشب با دو گل هریس سفروویچ و یک گل استفان لیش اشتاینر ، آندورا را ۳-۰ شکست دهد و ۲۱ امتیازه شود و خود را به جام جهانی بیشتر از قبل نزدیک کند. سوئیس در هر ۷ بازی خود در مقدماتی لیگ جام جهانی ۲۰۱۸ همه را با پیروزی پشت سر گذاشته و توانسته است ۲۱ امتیاز کل را بگیرد و در دیگر بازی این گروه مجارستانی که احتمال صعودش بسیار کم است توانست ۳-۱ لتونی را شکست دهد و ۱۰ امتیازه شود و در جایگاه سوم بایستد.

گروه B :

۱-سوئیس ۲۱ امتیاز  ۲- پرتغال ۱۸ امتیاز  ۳- مجارستان ۱۰ امتیاز  ۴- جزایر فارو ۵ امتیاز  ۵-آندورا  ۴ امتیاز   ۶- لتونی ۳ امتیاز 

در گروه H ، بلژیک توانست در دیداری استثنایی و غیر قابل باور تیم جبل طارق را ۹-۰ شکست دهد و یکی از بزرگترین پیروزی های تاریخش را جشن بگیرد. گل های این بازی را توماس میونیر ۳ بار ، روملو لوکاکو ۳ بار و دریس مرتنس ، اکسل ویتسل و ادن هازارد هر کدام یک بار دروازه حریف را باز کردند. بلژیک با این پیروزی بزرگ ۱۹ امتیاز شد و با ۶ امتیازه فاصله با نفر دوم تا حدودی صعودش را به جام جهانی قطعی کرد. اما یونان که میخواست خودش را به بلژیک نزدیک کند در یک بازی نه چندان خوب در آتن تن به مساوی به استونی داد و بازی ۰-۰ تمام شد و یونان با این مساوی ۱۳ امتیازه شد و در دیگر بازی گروه که خیلی جذاب بود قبرس توانست ۳-۲ بوسنی را شکست دهد و یکی از تاریخی ترین پیروزی هایش را به ارمغان بگذارد. آن ها که اول ۲-۰ عقب افتادند به یکباره در نیمه دوم ورق را برگرداندند و با سه گل بوسنی را شکست دادند. قبرس با این پیروزی ۱۰ امتیازه شد و در رده چهارم ماند.

گروه H :

۱-بلژیک ۱۹ امتیاز   ۲- یونان ۱۳ امتیاز  ۳- بوسنی ۱۱ امتیاز  ۴- قبرس ۱۰ امتیاز  ۵- استونی ۵ امتیاز  ۶- جبل طارق ۰ امتیاز 

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟