مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۴۵۶
زمان انتشار : ۲۲:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷

محدودیت‌های عجیب علیه سرمربی سپیدرود که به جان فدراسیون فوتبال افتاده | علی کریمی ممنوع الکنفرانس شد

در اصل به نظر می‌رسد شکایت ستاد امر به معروف اصفهان و ممنوعیت حضور اودر کنفرانس مطبوعاتی هر دو در یک راستا باشند و آن فشار به علی کریمی برای سکوت در برابر فدراسیون فوتبال است.

به گزارش  علی کریمی سرمربی تیم سپید رود رشت به دلیل آنچه نداشتن مدرک A مربیگری آسیا نامیده می‌شود از حضور در کنفرانس‌های مطبوعاتی منع شد. این اتفاق در شرایطی رخ داد که طبق قانون کریمی با نداشتن مدرک A نمی‌توانست در کنفرانس‌های قبلی هم شرکت کند اما مسوولان فدراسیون تا لحظه‌ای که انتقادهای تند کریمی علیه‌شان نبود تصمیم به اجرای قانون نگرفتند.

براساس قانون لیگ برتر سرمربی باید مدرک A داشته باشد و اگر یک مربی این مدرک را نداشته باشد در مدارک فدراسیون نامش به عنوان سرمربی ثبت نمی‌شود و حق حضور در کنفرانس‌ها را ندارد. در اصل یک مربی که این مدرک را دارد دستیار سرمربی می‌شود و او باید به کنفرانس ها برود . اما این قانون در مورد علی کریمی اجرا نشده بود تا اینکه انتقادهای تند کریمی در کانال تلگرامی اش ادامه پیدا کرد و در نهایت سعید فتاحی اعلام کرد که از بازی بعد کریمی حق حضور در کنفرانس مطبوعاتی را ندارد.

البته موج موضع گیری علیه کریمی از دیروز و با شکایت ستاد امربه معروف و نهی از منکر اصفهان آغاز شد. شکایتی که علی کریمی در کانال تلگرامی‌اش از آن پرده برداشت. در اصل به نظر می رسد این سلسله واکنش‌های پراکنده فدراسیون به انتقادهای شدیدالحن کریمی است.

علی کریمی که پیشتراز این انتقادهای زیادی به عملکرد فدراسیون فوتبال و ریس اش تاج داشت پس از بازی هفته قبل تیمش در مقابل استقلال خوزستان که به نتیجه ۱-۱ دوباره زبان به انتقاد گشوده و حرف های خود را در رابطه با فساد در فدراسیون فوتبال تکرار کرد .

همزمان با پست‌های جدید و شدیدالحن علی کریمی ، روز گذشته خبری منتشر شد که ستاد امربه معروف و نهی از منکر اصفهان از علی کریمی شکایت کرده است.

شکایت از کریمی البته به دلیل پست‌های اینستاگرامی قدیمی سرمربی سپیدرود بود.او یک پست اینستاگرامی برای تولد کوروش پادشاه هخامشنی گذاشته و یک پست هم در حمایت از احسان حاج‌صفی و مسعود شجاعی که پس از دیدار تیم باشگاهی‌شان مقابل نماینده اسراییل آماج حملات بودند. حالا اگر قرار بود از این رفتار کریمی شکایت شود می‌توانست در همان روزها اتفاق بیافتد . کما اینکه از پست های مشابه در حمایت از دوبازیکن دیگر وتبریک تولد کوروش هخامشنی شکایتی مشابه این نشده .

اما حالا و پس از ماه‌ها یک نهاد به نام ستاد امر به معروف و نهی از منکر ،آن هم از شهر اصفهان شاکی علی کریمی شده است. شکایت از داخل شهر زادگاه مهدی تاج ومحمد ساکت و چند تن دیگر از مسوولان و نزدیکان فدراسیون فوتبال که شائبه دخالت‌شان را به وجود می‌آورد.

در اصل به نظر می‌رسد شکایت ستاد امر به معروف اصفهان و ممنوعیت حضور اودر کنفرانس مطبوعاتی هر دو در یک راستا باشند و آن فشار به علی کریمی برای سکوت در برابر فدراسیون فوتبال است.

عصرایران : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی