مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۹۷۶
زمان انتشار : ۰۲:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۲

متهم این روز‌های پرسپولیس شفاف سازی کرد

مدیرعامل سابق تیم فوتبال پرسپولیس به خبر‌هایی مبنی بر گمشدن ۶۱ میلیارد تومان در این باشگاه واکنش نشان داد.

به گزارش  علی اکبر طاهری مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس «دوشنبه» در برنامه نود نسبت به خبر‌هایی مبنی بر گمشده مبلغ ۶۱ میلیارد تومان و هزینه‌هایی که حسین هدایتی برای این این تیم کرده است، واکنش نشان داد.

طاهری: در مورد پرونده گولچ اخلاق زیر پا گذاشته شد

علی اکبر طاهری در مورد پروند گولچ و طلب ۲۰۰ هزار یورویی این بازیگن که گفته می‌شود حسین هدایتی این مبلغ را کامل تحویل مسئولان باشگاه پرسپولیس داده است، گفت: در ارتباط با پرونده گولچ جای تاسف دارد، اخلاق به جایی برسد که برخی افراد مطالب غیر واقعی بیان می‌شود، دوستان باید در آن دنیا پاسخگوی حرفهایشان باشند. هواداران زیادی به ما کمک کردند که برخی از آن‌ها علاقه‌ای به رسانه‌ای شدن نامشان نداشتند. باشگاه پرسپولیس به دلیل شکایت کشتی گیرانش به پرداخت حدود یک میلیارد تومان محکوم شده بود که قرار بود هدایتی خرج این تیم‌ها را بدهد که این امر اتفاق نیفتاد. سند شماره ۲۰ باشگاه پرسپولیس نشان می‌دهد ۲۰۰ هزار یورو مذکوری هدایتی در مورد آن ادعا می‌کند به حساب باشگاه پرسپولیس واریز شده است. هدایتی چند ماه پیش از تاریخ یک تیرماه تعهد کرد ۳۰ درصد مبلغ قرارداد بازیکنان جدید را پرداخت می‌کند.

هدایتی: مبلغ قرارداد گولچ را کامل پرداخت کردم

حسین هدایتی هم در تماس با برنامه ۹۰ در پاسخ به صحبت‌های مدیرعامل سابق پرسپولیس گفت: باید از زحمات طاهری برای پرسپولیس تشکر کنم. در تاریخ یک تیر من حامی مالی پرسپولیس نبودم، اما طاهری، ترکاشوند و خبیری گفتند گولچ بازیکن باکیفیتی است و در آسیا به قهرمانی رسیده است؛ بنابراین اگر در شب یک تیر ۲۰۰ هزار یورو پرداخت نشود، نمی‌توانیم این بازیکن را جذب کنیم. من برای هر بازیکن به صورت جداگانه پول می‌دهم و برای گولچ هم ۲۰۰ هزار یورو پرداخت کردم. اما تنها ۳۰ هزار یورو به او پرداخت شده است. ۱۷۰ هزار یورو کجا رفت؟ مردم به من ایراد می‌گیرند چرا بی حساب و کتاب به تیم محبوبم پول داده ام؟

هدایتی: فقط ۴۰۰ میلیون از ۷۰۰ میلیون تومان بابت قرارداد وحیدامیری پرداخت شد

هدایتی خاطرنشان کرد: برای وحید امیری ۷۰۰ میلیون به باشگاه دادم، اما تنها ۴۰۰ میلیون به امیری پرداخت شده است. کسی را متهم نمی‌کنم، اما امیدوارم ۳۰۰ میلیون بعدی به حساب پرسپولیس واریز شده باشد.

گفتنی است این پول در آخرین ساعات یکم تیرماه ۱۳۹۵ به ترکاشوند تحویل داده شده و مسئولان باشگاه پرسپولیس صبح دوم تیر با گولچ قرارداد بسته اند.

طاهری: کهولت سن و گرفتاری قبلی هدایتی به او فشار آورده است

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: متاسفانه به نظر می‌رسد کهولت سن و گرفتاری قبلی هدایتی به او فشار آورده است. ما پول‌ها را دادیم و سند زدیم. ۲۰۰ هزار یورو پول هدایتی تبدیل به ریال شد و به حساب پرسپولیس رفت. سال مالی باشگاه از یک تیر تا سی و یکم خرداد سال بعد است؛ برای فصل ۹۴-۹۵ و دوره بعدی آن (لیگ شانزدهم) نمونه‌های مالی و حساب‌رسی بسته بندی شده و اسناد هم موجود است. فرآیند مالی باشگاه پرسپولیس از سال ۹۴ مشخص است.

طاهری درباره ادعای حسین هدایتی مبنی بر اینکه مسئولان سابق باشگاه پرسپولیس برای عقد قرارداد با وحید امیری از او ۷۰۰ میلیون پول گرفته اند، اما تنها ۴۰۰ میلیون به این بازیکن داده اند، تصرح کرد: هدایتی در ضیافت ناهار گفت: ۳۰ درصد قرارداد بازیکنان جدید را می‌دهم و ترکاشوند هم ۷۰۰ میلیون تومانی که از هدایتی گرفته بود به وحید امیری تحویل داد و کمتر از آن پرداخت نکرد.

باشگاه خبرنگاران جوان : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی