مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۲۰۹
زمان انتشار : ۰۳:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۵

بازیکن تیم فوتبال سپید رود رشت در گفتگو با اختصاصی:

ما هم از خبرگزاری ها اسامی کادر فنی جدید تیم را شنیدیم

محمدرضا الماس خاله با بیان اینکه ما هم از خبرگزاری ها اسامی جدید کادر فنی تیم را شنیدیم، گفت: تلاش ما برای موفقیت سپید رود است.

محمدرضا الماس خاله در گفت و گو با  در جریان تغییر و تحولات کادر فنی سپیدرود، اظهار کرد: ما به عنوان بازیکن وظیفه داریم به قراردادمان عمل کنیم.

بازیکن تیم فوتبال سپید رود با اشاره به اینکه حواشی پیرامون هر تیمی وجود دارد، گفت: ما به آنچه به ما محول شده می اندیشیم و باید در زمین تمام توان خود را برای موفقیت سپیدرود به کار ببریم.

الماس خاله با تأکید براینکه تحولات کادر فنی با نظر مالک تیم انجام می شود، اضافه کرد: تصمیم گیری در این مورد به مدیریت تیم برمی گردد.

بازیکن تیم فوتبال سپید رود با بیان اینکه ما هم از خبرگزاری ها اسامی جدید کادر فنی تیم را شنیدیم اظهار کرد: به نظر مدیر تیم احترام می گذاریم، تلاش ما برای موفقیت سپید رود است.

انتهای پیام

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار