مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۲۰۹
زمان انتشار : ۰۳:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۵

بازیکن تیم فوتبال سپید رود رشت در گفتگو با اختصاصی:

ما هم از خبرگزاری ها اسامی کادر فنی جدید تیم را شنیدیم

محمدرضا الماس خاله با بیان اینکه ما هم از خبرگزاری ها اسامی جدید کادر فنی تیم را شنیدیم، گفت: تلاش ما برای موفقیت سپید رود است.

محمدرضا الماس خاله در گفت و گو با  در جریان تغییر و تحولات کادر فنی سپیدرود، اظهار کرد: ما به عنوان بازیکن وظیفه داریم به قراردادمان عمل کنیم.

بازیکن تیم فوتبال سپید رود با اشاره به اینکه حواشی پیرامون هر تیمی وجود دارد، گفت: ما به آنچه به ما محول شده می اندیشیم و باید در زمین تمام توان خود را برای موفقیت سپیدرود به کار ببریم.

الماس خاله با تأکید براینکه تحولات کادر فنی با نظر مالک تیم انجام می شود، اضافه کرد: تصمیم گیری در این مورد به مدیریت تیم برمی گردد.

بازیکن تیم فوتبال سپید رود با بیان اینکه ما هم از خبرگزاری ها اسامی جدید کادر فنی تیم را شنیدیم اظهار کرد: به نظر مدیر تیم احترام می گذاریم، تلاش ما برای موفقیت سپید رود است.

انتهای پیام

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی