مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۱۷۱
زمان انتشار : ۱۸:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۵

ماهینی: بازیکنان هم می خواهند بدانند در باشگاه چه می گذرد؛ بهانه خوبی نیست ۹۰ را علت باخت پرسپولیس بدانیم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد خود ما بازیکنان هم به دنبال شفاف سازی هستیم و می خواهیم بدانیم در باشگاه ما چه می گذرد.

به گزارش  حسین ماهینی مدافع تیم پرسپولیس در خصوص واکنش های صورت گرفته به برنامه نود هفته گذشته، ضمن تأکید بر اینکه خود بازیکنان، چه در تیم پرسپولیس و چه در هر باشگاه دیگری، خواهان شفاف سازی هستند، اظهار داشت:

نه تنها ما که همه مردم خواهان شفاف سازی هستند و فکر نمی کنیم بهانه خوبی باشد که بخواهیم علت باخت تیم را به خاطر یکسری مسائل دیگر بدانیم. البته باید بگویم این مسائل روی عملکرد تیم تأثیرگذار هستند اما اینکه بخواهیم همه تقصیرات را بر گردن مسائل دیگر یا برنامه نود بیندازیم، به نظر من کار اشتباهی است. در بازی با صنعت نفت آبادان ۵ یا ۶ موقعیت خیلی خوب داشتیم که می توانستیم به گل تبدیل کنیم، و در ضربات پنالتی هم از حریف پیش افتادیم اما از این فرصت ها استفاده لازم نبردیم. باز هم می گویم اینکه بخواهیم عملکرد بد تیم را گردن مسائل دیگر یا یک برنامه مثل برنامه نود بیندازیم، اصلاً اینطور نیست.

ماهینی در ادامه صحبت هایش گفت:

اجازه بدهیم همه چیز روشن و مشخص شویم. بگذارید ما هم که بازیکن این تیم هستیم بدانیم چه اتفاقی افتاده و چرا با اینکه این همه پول به باشگاه آمده اما ما هنوز مبلغ قرارداد خود را کامل دریافت نکرده ایم. با وجودی که پارسال دو عنوان قهرمانی کسب کردیم و تا مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کردیم، اما بچه های تیم هنوز شاکی هستند و ناگفته نماند که بازیکنان بابت پول قرارداد امسال هنوز طلبکار هستند. در چنین مواردی هم بچه های تیم حرف های خود را به من و سیدجلال حسینی می گویند و از ما دو نفر توقع دارند.

وبسایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی