مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۸۴۲۶
زمان انتشار : ۲۲:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۵

از هفته سوم لیگ جزیره

لیورپول ۴ – ۰ آرسنال; دومین شکست فصل برای توپچی ها

شاگردان یورگن کلوپ در یک بازی تماشایی با چهار گل توپچی های لندن را در هم کوبیدند.

به گزارش ، دو تیم لیورپول و آرسنال از هفته سوم لیگ جزیره در ورزشگاه آنفیلد به مصاف هم رفتند که در یک بازی جذاب و دیدنی لیورپولی ها با چهار گل حریف خود را شکست دادند.

شرح بازی:

لیورپولی ها بازی را خوب آغاز کردند و حملات پر تعدادی روی دروازه پیتر چک ترتیب دادند. در نیمه اول آرسنالی ها نتوانستند موقعیتی روی دروازه لیورپول ایجاد کنند و بازی کامل در اختیار شاگردان کلوپ بود و توانستند با دو گل این نیمه را به پایان رسانند.

در نیمه دوم، انتظار می رفت که آرسنال برای جبران گل های خورده به میدان بیاید، اما شاگردان ونگر توان حمله به دروازه لیورپول را نداشتند و فقط در چند صحنه حملات نصف و نیمه ای روی دروازه کاریوس انجام دادند، که بی ثمر بود. اما در آن طرف لیورپولی ها مانند نیمه اول دو گل دیگر زدند تا بازی با نتیجه چهار بر صفر به سود لیورپولی ها به پایان برسد.

شرح گل ها:

لیورپول ۱-۰ آرسنال; روبرتو فیرمینو (۱۷): روی سانتر بی نقص گومز ، در محوطه جریمه فریمینو با یک ضربه سر دیدنی گل اول لیورپول را به ثمر رساند.

لیورپول ۲-۰ آرسنال; سادیو مانه (۴۰): در اواخر نیمه اول لیورپولی ها روی یک ضد حمله سریع، توپ را به سادیو مانه رساندند و این بازیکن سیه چرده و گلزن روی حرکت انفرادی با شوتی دقیق، گل دوم را درون دروازه آرسنال جای داد.

لیورپول ۳-۰ آرسنال; محمد صلاح (۵۷): با اشتباه بیرین در خط دفاع، توپ به به محمد صلاح رسید و این مهاجم مصری در مصاف تک به تک با پیتر چک، گل سوم را به نام خود ثبت کرد.

لیورپول ۴-۰ آرسنال; دنیل استوریج (۷۸): محمد صلاح ستاره این بازی بود و توانست با یک سانتر دقیق، استوریج را در یک موقعیت عالی برای گلزنی قرار دهد و این مهاجم فرصت طلب نیز نهایت استفاده را از این سانتر بُرد و گل چهارم را با ضربه سر به ثمر رساند.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟