مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۰۲۳۷
زمان انتشار : ۰۸:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۳

دوئل مرسی‌ساید و آندلس برنده نداشت

لیورپول ۲ – ۲ سویا؛ دفاع ضعیف بلای جان دو تیم

فرار سویا با یک امتیاز ارزشمند از جهنم آنفیلد

به گزارش گروه ورزشی  | آرمان حسین زاده – در دومین شب از مرحله اول لیگ قهرمانان که بازی های جذابی در آن ها برگزار شد،لیورپول و سویا در دیداری جذاب و دیدنی به مصاف هم رفتند که با تساوی ۲-۲ به اتمام رسید.

ترکیب لیورپول: کاریوس-ماتیپ-لاورن-گومز-مورنو-امره جان(کوتینیو)-وینالدوم-هندرسون-مانه(استوریج)-صلاح(چمبرلین)-فیرمینو

ترکیب سویا: ریکو-کیایر-پارخا-اسکودرو-مرکادو-پیزارو(سارابیا)-انزونزی-کوریا-بانگا-ناواس(کورچیا)-بن یدر(موریل)

شرح بازی:

نیمه اول:

در نیمه اول این لیورپول بود که در خانه خودش غافلگیر شد.پاس عرضی اسکودرو از منطقه چپ به درون محوطه فرستاده میشود و با اشتباه لاورن در خط دفاعی، ویسام بن یدر از فرصت استفاده میکند و گل اول سویا را به ثمر می رساند.

پس از این غافلگیری، قرمز پوشان مرسی ساید شروع به حمله کردند. حملات آن ها در دقیقه ۲۱ نتیجه می دهد. نفوذ مورنو از سمت چپ خط دفاعی، توپ را به دهانه دروازه سویا میفرستد و فیرمینو نیز بایک ضربه دروازه را باز می کند.

امره جان و مورنو نیز فرصت این را داشتند تا دروازه سویا را باز کنند اما موقعیت هارا از دست دادند. با این حال دقیقه ۳۷ دوباره درخشش صلاح آغاز شد. توپ گیری عالی صلاح از انزونزی که بازیکنان سویا اعتقاد داشتند که روی انزونزی خطایی پیش آمده، صلاح با شوتی که در بین راه به کیائر برخورد کرد،توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

دقیقه ۴۱ پنالتی برای لیورپول به دست آمد که فیرمینو با بی دقتی توپ را به تیرک دروازه اصابت داد تا بازی با نتیجه ۲-۱در نیمه اول به پایان برسد.

نیمه دوم:

در نیمه دوم لیورپول کنترل بازی را در اختیار داشت و بیشتر موقعیت ها توسط قرمز پوشان انجام میشد.

در دقایق ۶۲، ۶۵، ۶۸ می توانستند به گل برسند اما موفق نشدند؛ این موقعیت های از دست رفته کار دست آنفیلدی ها داد.

دقیقه ۷۲ کوریا با تک به تک شدن مقابل کاریوس توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند تا بازی به تساوی کشیده شود. مربی سویا نیز در دقیقه ۵۹ اخراج شد. جو گومز در دقیقه ۹۰ بازی نیز کارت قرمز دریافت کرد و از زمین بازی اخراج شد.

بازی با نتیجه ۲-۲به پایان رسید

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!