مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۸۷۶۲
زمان انتشار : ۰۹:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۸

با مبلغ 160 میلیون یورو

لیورپول و بارسلونا برای انتقال کوتینیو به توافق رسیدند

باشگاه بارسلونا مدت هاست برای جذب فیلیپه کوتینیو ستاره باشگاه لیورپول در تلاش است.سه پیشنها اول بارسا توسط سران لیورپول رد شد و آن ها اعلام کردند اصلا حاضر به مذاکره برای فروش کوتینیو نیستند.

به گزارش  ،  بارسایی ها که پس از انتقال نیمار به پاری سن ژرمن پول خوبی بدست آورده بودند نا امید نشدند و پیشنهادچهارم خود که ۱۳۸ میلیون پوند بود را به لیورپولی ها ارائه دادند. از طرف دیگر خود کوتینیو اعلام کرد که دیگر برای لیورپول بازی نخواهد کرد و از مدیران باشگاه خواست نام او را در فهرست لیگ قهرمانان قرار ندهند زیرا می خواهد برای بارسا بازی کند.

در حالی که کمتر از ۴۸ ساعت تا پایان فصل نقل و انتقالات تابستانی باقی مانده است سرانجام مدیران دو باشگاه با مبلغ ۱۶۰ میلیون یورو بر سر این انتقال به توافق رسیدند تا رویای کوتینیو برای بازی در نیوکمپ تحقق یابد.

کوتینیو در سال ۲۰۱۳ با مبلغ ۸٫۵ میلیون پوند از اینتر به لیورپول پیوست و در این چند سال روندی صعودی را طی کرد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

متین مسلم

یک تحلیل‌گر ارشد عرب مقیم لندن می‌گوید به اعتقاد من مشکل اصلی این است که عربستان تصور می‌کند اگر بتواند با حذف ایران هژمونی خود را به منطقه تحمیل کند همه چیز تمام خواهد شد! بسیار خب، اما شما فکر می‌کنید مصر، اردن، لبنان و یا اکثر کشورهای آفریقای عربی با این پدیده کنار خواهند آمد؟ محال است! از آلیس در سرزمین عجائب هم محال‌تر است!

رسول جعفریان

محمد بن سلمان سوار چه موجی شده است؟