مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۸۱۹۳
زمان انتشار : ۱۱:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴

لیست تیم های بلژیک،آلمان و انگلیس

لیست تیم های مطرح اروپایی برای مسابقات مقدماتی جام جهانی

لیست تیم های ملی آلمان ،انگلیس و بلژیک برای مقدماتی جام جهانی منتشر شده است.

به گزارش  لیست سه تیم برای برگزاری مسابقات مقدماتی جام جهانی منتشر شد. آلمان برای برگزاری دو دیدار با چک و نروژ این اسامی را فراخوانده است.نویر که به تازگی از مصدومیت رهایی یافته است،دراین لیست حضور ندارد.                                          تیم ملی بلژیک در یکی از بهترین سال های خود از نظر مهارت های بازیکنی به سر می برد،لیستی را انتشار داده است که در آن نام راجا ناینگولان دیده نمی شود. او به علت مسائل انضباطی و کشیدن سیگار مورد غضب روبرتو مارتینز قرار گرفته است. راجا ناینگولان نیز از تصمیم سرمربی ناراحت شده و تصمیم به خداحافظی از میادین ملی گرفته است.                                                        دیگر تیم،تیم انگلیس هست که لیست بازی خود را برای بازی با اسلواکی و مالت اعلام کرد.چند وقت پیش نیز رونی از بازی های ملی خداحافظی کرده بود.                                                     

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار