مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۹۲۳۴
زمان انتشار : ۰۵:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۶

قاضی جنجالی، داور فینال چلسی- یونایتد شد

ماکیل اولیور، قاضی جنجالی فوتبال جزیره به عنوان داور دیدار فینال جام حذفی بین منچستریونایتد و چلسی انتخاب شد.

به گزارش  مایکل اولیور دیدار فینال جام جذفی ۲ تیم که در تاریخ ۲۹ اردیبهشست برگزار خواهد شد را قضاوت می کند اما این اتفاق در حالی رخ داد که اولیور فصل قبل هم دیدار همین ۲ تیم را در جام حذفی قضاوت کرد و اخراج هررا باعث شد در نهایت مورینیو اعتراض شدیدی به وی داشته و اولیور را دلیل حذف تیمش قلمداد کند.

آندره هررا، هافبک اسپانیایی منچستریونایتد که در دقیقه ۲۰ کارت اول را گرفت و ۱۵ دقیقه بعد با متوقف کردن ادن هازارد، از سوی مایکل الیور اخراج شد.

همچنین اخیرا مایکل اولیور دیدار جنجالی یوونتوس و رئال مادرید را نیز قضاوت کرد و بعد از اعلام پنالتی در دقیقه ۹۳ و اعتراض های شدید بوفون، سنگربان ایتالیایی یوونتوس را نیز اخراج کرد تا خاطراتی جنجالی از او در اذهان فوتبالدوستان باقی بماند.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی