مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۳۶۹۰
زمان انتشار : ۲۰:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۲

غیر قابل تکذیب

فیلم جدید از قلیان کشیدن آقای مهندس! + فیلم

خبر قلیان کشیدن دو بازیکن پرسپولیس در تیم امید حاشیه‌های زیادی برای این تیم ایجاد کرد و حالا دوباره آن‌ها با مشکلات مشابهی روبرو شده‌اند.

به گزارش  محمد عزیززاد؛ شایعه شب نشینی بازیکنان پرسپولیس در ابوظبی پیش از بازی با الهلال، همراه یک عکس در صفحات اجتماعی چرخید. عکسی که دو بازیکن این تیم را در حال کشیدن قلیان نشان می‌داد. پرسپولیسی‌ها این عکس را تکذیب کردند اما خیلی زود، انتشار فیلم آن ماجرا نشان داد فتوشاپی در کار نبوده است.

امروز هم فیلمی از قلیان کشیدن یک بازیکن دیگر پرسپولیس در محیطی عمومی منتشر شده است. بازیکنی که در برنامه نود، ادعا کرده بود قبلا قلیان می‌کشیده اما آن را ترک کرده است. اولین واکنش‌ها به این فیلم، تردید در جدید بودن آن بود. تردیدی که پایه و اساس چندانی ندارد. علاوه بر ظاهر، پیراهن تن بازیکن پرسپولیس که مربوط به پیراهن جدید یکی از باشگاه‌های اروپایی است، نشان می‌دهد این فیلم نمی‌تواند قدیمی باشد.

در حال حاضر، بازیکنان زیادی در ایران قلیان می‌کشند و این به موضوعی عادی بین آن‌ها تبدیل شده اما فعلا بیشتر از هر تیمی این موضوع پرسپولیسی‌ها را به حاشیه برده است. تیمی که بازیکنانش، در محیط‌های عمومی هم قلیان می‌کشند و برای تیم‌شان دردسرهای متنوعی درست می‌کنند.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار