مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۷۴۹
زمان انتشار : ۲۰:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۹

آژیر خطر برای پیتر بوش

فرانکفورت ۲-۲ دورتموند ؛ سه دقیقه وقت برای فرانکفورت کافی بود

3 امتیاز دورتموند در 3 دقیقه تبدیل به 1 امتیاز شد و با 20 امتیاز موقتا در صدر ایستاد.

به گزارش  ، تیم دورتموند امروز ساعت ۱۷:۰۰ به وقت ایران به مصاف تیم اینتراخت فرانکفورت رفت و این بازی در دیداری بسیار جذاب ۲-۲ به اتمام رسید و برنده نداشت. در نیمه اول بازی کاملا در دست دورتموند بود و در دقیقه ۱۹ خیلی سریع به گل رسیدند و در شروع نیمه دوم و در دقیقه ۵۷ گل دوم را به ثمر رساندند اما در غفلت بازیکنان دورتموند خیلی سریع فرانکفورت بازی را در دست گرفت و در دقیقه ۶۴ و ۶۷ دو گل به ثمر رساندند و بازی را ۲-۲ کردند. و بازی با همین نتیجه به اتمام رسید .

گل های این بازی را نوری شاهین و فلیپ برای دورتموند و هالر و وولف دو گل تیم فرانکفورت را به ثمر رساندند.

شرح گل ها:

فرانکفورت ۰ – ۱ دورتموند : در دقیقه ۱۹ دورتموند روی شوتی که ناخواسته به شاهین رسید گلزنی کرد. ضربه بارترا از پشت محوطه جریمه در شش قدم آینتراخت به شاهین رسید تا او با یک اشاره توپ را به تور دروازه حریف برساند.

فرانکفورت ۰ – ۲ دورتموند : در دقیقه ۵۷ ضدحمله دورتموند با پاس گوتسه برای فیلیپ همراه شد. فیلیپ در حال ورود به محوطه جریمه با یک ضرب پای چپ توپ را به گوشه دروازه رادتسکی فرستاد.

فرانکفورت ۱ – ۲ دورتموند : در دقیقه ۶۴  بورکی در موقعیت تک به تک روی ربیچ، مهاجم آینتراخت پرید تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد. هالر توپ را به گوشه دروازه فرستاد درحالی که بورکی وسط دروازه ایستاده بود.

فرانکفورت ۲ – ۲ دورتموند : در دقیقه ۶۷ پاس عالی و مایل گاچینوویچ، وولف را در موقعیت تک به تک با بورکی قرار داد. وولف بازی را به تساوی کشاند.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی