مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۰۲۲۶
زمان انتشار : ۰۲:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۳

سیتی صدرنشین گروه F شد

فاینورد ۰ – ۴ منچسترسیتی ؛ پیروزی بی دردسر پپ در لیگ قهرمانان

منچسترسیتی امشب توانست در دیداری کاملا یک طرفه فاینورد را در هلند شکست دهد و صدرنشین گروه F شود.

به گزارش  ، دو تیم فاینورد و منچسترسیتی ساعت ۲۳:۱۵ به مصاف هم رفتند و در این بازی بازیکنان منچسترسیتی باری دیگر ارزش های خود را اثبات کردند و توانستند تیم حریف را چهار تایی کنند. سیتیزن که اوایل هفته تیم لیورپول را شکست سنگینی دادند باز با روحیه در زمین واقع شدند و توانستند کاملا بازی را در دست بگیرند و در نهایت به پیروزی نه چندان سخت برسند. گل های این بازی را دو بار جان استونز ، سرخیو آگوئرو و گابریل ژسوس به ثمر رساندند. دیگر هم گروهی های منچسترسیتی هم امشب به میدان رفتند که شاختار توانست در اوکراین ۲-۱ ناپولی را شکست دهد اما به دلیل تفاضل گل شاختار در جایگاه دوم و سیتی در جایگاه اول می ماند.

ترکیب دو تیم در بازی امشب:

فاینورد: جونز، حاست، بوتگین، هایدن، نلوم، آمرابات، ال احمدی، وینا، بوتیس، کرامر، برگیس

سیتی: ادرسون، واکر، استونز، اوتامندی، مندی، فرناندینیو، دی بروین، برناردو سیلوا، داوید سیلوا، گابریل، آگوئرو

شرح گل ها:

فاینورد ۰ – ۱ منچسترسیتی: در دقیقه ۳ سانتر عالی داوید سیلوا روی سر جان استونز فرود می آید و او با یک ضربه سر عالی توپ را به آرامی وارد دروازه می کند.

فاینورد ۰ – ۲ منچسترسیتی: در دقیقه ۱۰ حرکت بسیار عالی کایل واکر و پاس به موقع او به آگوئرو می رسد و آگوئرو با جاه طلبی دروازه فاینورد را به خوبی باز می کند.

فاینورد ۰ – ۳ منچسترسیتی: در دقیقه ۲۵ شوت بسیار محکم مندی با دفع ناقص دروازه بان همراه می شود و در ریباند گابریل ژسوس دروازه فاینورد را به راحتی باز می کند.

فاینورد ۰ – ۴ منچسترسیتی: در دقیقه ۶۳ سانتر بسیار خوب کوین دی بروین در بین اون شلوغی ، که استونز باز هم ارزش خود را نشان می دهد و با ضربه سر عالی حساب کار را ۴-۰ می کند.

بازی با همین نتیجه ۴-۰ به پایان رسید.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جواد آرین منش

این روزها بست‌نشینی رئیس دولت نهم و دهم پرسرو صدا شد؛ عده‌ای به این رفتار منسوخ قاجاری اعتراض داشتند و عده‌ای دیگر حامی این جریان به راه افتاده شدند.

بهاره مقدم سردار سلیمانی

بهاره مقدم

برایمان بمان سردار