مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۷۶۵
زمان انتشار : ۰۲:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۷/۳۰

حاشیه دیدار پرسپولیس - نفت

عذرخواهی منشا از هواداران پرسپولیس/ خوشحالی عجیب از تعویض برانکو

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس قبل از گلزنی به نفت تهران از هواداران تیمش عذرخواهی کرد.

به گزارش  نیمه دوم دیدار پرسپولیس – نفت تهران که از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه آزادی آغاز شده است، با حواشی زیادی در داخل میدان و سکوها همراه بود.

*در بین دو نیمه بازی تمامی بازیکنان ذخیره نفت در زمین مانده و به کار با توپ پرداختند.

* در اوایل نیمه دوم داور در یک صحنه توپی که از کنار دروازه نفت رد شد را ضربه کنار دروازه تشخیص داد، اما کمک او اعلام کرد کرنر شده است که در این لحظه داور تصمیم خود را برگرداند. هواداران پرسپولیس با تشویق داور به نوعی از او تشکر کردند.

* هر زمان بازیکنی از تیم نفت تهران به زمین می‌افتاد با اعتراض شدید هواداران پرسپولیس مواجه می‌شد، چرا که آنها اعتقاد داشتند نفتی‌ها در حال وقت‌کشی هستند.

* در دقیقه ۶۸ بازی علی عزتی بازیکن نفت بی‌دلیل به زمین افتاد، ولی هیچ یک از بازیکنان پرسپولیس توپ را به بیرون نزدند. وقتی توپ به هاشم بیک‌زاده رسید او با عصبانیت شدید توپ را به بیرون شوت کرد و به سمت سیدجلال رفته و به کاپیتان پرسپولیس هم اعتراض کرد. در این لحظه مشاجره لفظی شدیدی بین سیدجلال و ماهینی با بیک‌زاده صورت گرفت و هواداران حاضر در ورزشگاه شعارهای تندی علیه بازیکن پیشین استقلال سر دادند.

* در دقیقه ۷۱ بازی منشا پشت محوطه جریمه نفت توپ را لو داد که با اعتراض تماشاگران مواجه شد، اما او دست‌هایش را بالا برده و از تماشاگران عذرخواهی کرد. البته دقایقی بعد منشا با گلزنی حسابی از سوی تماشاگران تشویق شد.

* وقتی تابلوی تعویض به نشانه بیرون آمدن محسن ربیع‌خواه بالا رفت هواداران پرسپولیس به شدت از این موضوع استقبال کرده و شروع به خوشحالی کردند.

* بعد از گل پرسپولیس دیگر هیچ بازیکن نفتی‌ها مصدوم نشد، این در حالی بود که قبل از این گل هر پنج دقیقه یک بار یکی از بازیکنان نفت به زمین می‌افتاد.

* هواداران پرسپولیس با تشویق علی کریمی به نوعی اعتراض خود را به حمید درخشان دادند.

* نیما نکیسا، مربی گلرهای نفت شدیداً به خطای پنالتی اعتراض داشت و حتی به داخل زمین رفت.

* در زمان اعلام پنالتی بیرانوند از سیدجلال خواست پشت ضربه بایستد، اما او قبول نکرد.

* سیدجلال بعد از پنالتی به سمت نیمکت رفته و خواهان تعویض خود شد.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی