مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۰۵۸
زمان انتشار : ۰۹:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۶

مربي سابق تيم ملي کشتی آزاد ایران:

عدم رویارویی با نمایندگان رژیم صهیونیستی نشانه ترس پهلوانان ایرانی نیست، ما آنها را به رسمیت نمی شناسیم

قهرمان طلایی پیشکسوت کشتی ایران با بیان اینکه رسول کشتی ایران نباید کنار برود، افزود: مسؤولان کشور، کشتی را تنها نگذارند، عدم رویارویی مقابل نمایندگان رژیم صهیونیستی نشانه ترس پهلوانان ایرانی نیست، ما آنها را به رسمیت نمی شناسیم.

آیت واگذاری در گفتگو با اختصاصی درباره استعفای خادم و مشکل رویارویی قهرمانان ایرانی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی اظهار کرد: از رییس جمهور و رئیس مجلس عاجزانه خواهش می کنم، رسول خادم را در فدراسیون حفظ کنند و تحت تأثیر دیگران قرار نگیرند.

قهرمان طلایی کشتی آزاد ایران با اشاره به اینکه رسول خادم از استثناء های کشتی ایران و جهان است، گفت: خادم بخاطر کشتی و مدال این جایگاه را کسب نکرد، بلکه اخلاق و انسانیت رسول خادم را حفظ کرد.

واگذاری با اشاره به اینکه کشتی زنبیل زنبیل برای کشور افتخار کسب کرده است، اضافه کرد: کشتی بارها و بارها پرچم ایران را در دنیا به اهتزاز درآورده است و این افتخارات جنبه سیاسی هم داشته است.

وی با بیان اینکه رسول کشتی ایران نباید کنار برود، افزود: مسؤولان کشور، کشتی را تنها نگذارند، عدم رویارویی مقابل نمایندگان رژیم صهیونیستی نشانه ترس پهلوانان ایرانی نیست، ما آنها را به رسمیت نمی شناسیم.

واگذاری با اشاره به اینکه متاسفانه در شرایط فعلی، چنین اقدامی کشتی را در لبه پرتگاه قرارداده است، اضافه کرد: نظام جمهوری اسلامی در این چهل سال بر صورت استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی سیلی زده اند.

از قهرمانان طلایی کشتی ایران با اشاره به اینکه باید شانه کشتی گیران رژیم صهیونیستی را مانند عرصه دفاع در گود کشتی به خاک بمالیم، افزود: باید در عرصه کشتی شانه های دشمن را هم به زمین بزنیم.

واگذاری با بیان اینکه ما قبلأ با آمریکا هم کشتی نمی گرفتیم ، ادامه داد: الان با آمریکا که پدربزرگ رژیم صهیونیستی است کشتی می گیریم و نظام جمهوری اسلامی با اقتدار خود استکبار جهانی را عصبانی کرده است.

وی با تأکید بر اینکه ملی پوشان ما در میدان ورزش مانند کشتی باید اشک رژیم صهیونیستی را در بیاورند، افزود: تا دشمنان اقتدار فرزندان انقلاب را در میدان ورزش هم ببینند.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم: گروه ورزشی مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی