مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۳۰۸
زمان انتشار : ۰۹:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۰

پیشکسوت کشتی در گفتگو با اختصاصی:

نمایندگان اسراییل سد راه ورزشکاران ایرانی برای فتح قله های قهرمانی میادین ورزشی هستند | وزارت ورزش و جوانان هم در این مورد باید تصمیم جدی بگیرد

پیشکسوت کشتی کشور با بیان اینکه نمایندگان اسراییل سد راه ورزشکاران ایرانی برای فتح قله های قهرمانی میادین ورزشی هستند، گف: وزارت ورزش و جوانان هم در این مورد باید تصمیم جدی بگیرد.

سلطانعلی گرخاق در گفتگو با خبرنگار اختصاصی  اظهار کرد: اسراییل رژیم صهیونیستی و جعلی است آنها فلسطین را غصب کرده اند .

پیشکسوت کشتی کشور ادامه داد: رژیم صهیونیستی از دشمنان شماره یک اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران است ،ما این رژیم راحتی در میادین ورزشی به رسمیت نمی شناسیم.

گرخاق با تأکید براینکه نمایندگان اسراییل در میادین ورزشی سد راه ورزشکاران ایرانی برای فتح قله های قهرمانی هستند، تصریح کرد: نمایندگان رژیم صهیونیستی ورزشکاران ما را از مدال دور می کنند.

وی با اشاره به اینکه نیاز به یک تصمیم کلی از مسئولان ارشد داریم، اضافه کرد: این مانع از پیش روی ورزشکاران ما برای همیشه باید برداشته شود .

گرخاق با بیان اینکه وزارت ورزش و جوانان هم در این مورد باید تصمیم جدی بگیرد، اظهار کرد: این دغدغه را هرچه زودتر از ذهن ورزشکاران برطرف کنند.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم: گروه ورزشی مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی