مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۸۰۷۴
زمان انتشار : ۲۰:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳

بعد از کشمکش های فراوان

عثمان دمبله به بارسا پیوست.

عثمان دمبله بازیکن سابق تیم بروسیا دورتموند که شایعات پیوستن او به بارسلونا بسیار از قبل جدی تر شده بود در نهایت به بارسلونا پیوست.

به گزارش  ،  عثمان دمبله بازیکن ۲۰ ساله فرانسوی با عقد قراردی به ارزش ۱۰۵ میلیون یورو + ۴۲ میلیون یورو پاداش به بارسلونا پیوست. او که از قبل خودش را بارسایی می دانست و آرزو داشت در بارسلونا بازی کند امروز در نهایت به بارسلونا پیوست و آرزویش برآورده شد تا از آن ور هم خیال هواداران بارسا بابت جانشین نیمار تا حدودی راحت شود. مدت قرارداد او ۵ سال است. بارسا که اول به دنبال کوتینیو بود به دلیل فروشی نبودن کوتینیو از آن منصرف شد و به سراغ دمبله فرانسوی رفت و او را به خدمت گرفت و انگار پیوستن کوتینیو به بارسا هم منتفی خواهد شد. دمبله در ۵۰ بازی برای دورتموند ۱۰ گل و ۲۱ پاس گل و در نهایت در ۳۱ گل برای دورتموند تاثیر داشته است و عملکرد قابل قبولی از این بازیکن جوان است.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی