مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۸۰۷۴
زمان انتشار : ۲۰:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳

بعد از کشمکش های فراوان

عثمان دمبله به بارسا پیوست.

عثمان دمبله بازیکن سابق تیم بروسیا دورتموند که شایعات پیوستن او به بارسلونا بسیار از قبل جدی تر شده بود در نهایت به بارسلونا پیوست.

به گزارش  ،  عثمان دمبله بازیکن ۲۰ ساله فرانسوی با عقد قراردی به ارزش ۱۰۵ میلیون یورو + ۴۲ میلیون یورو پاداش به بارسلونا پیوست. او که از قبل خودش را بارسایی می دانست و آرزو داشت در بارسلونا بازی کند امروز در نهایت به بارسلونا پیوست و آرزویش برآورده شد تا از آن ور هم خیال هواداران بارسا بابت جانشین نیمار تا حدودی راحت شود. مدت قرارداد او ۵ سال است. بارسا که اول به دنبال کوتینیو بود به دلیل فروشی نبودن کوتینیو از آن منصرف شد و به سراغ دمبله فرانسوی رفت و او را به خدمت گرفت و انگار پیوستن کوتینیو به بارسا هم منتفی خواهد شد. دمبله در ۵۰ بازی برای دورتموند ۱۰ گل و ۲۱ پاس گل و در نهایت در ۳۱ گل برای دورتموند تاثیر داشته است و عملکرد قابل قبولی از این بازیکن جوان است.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی