مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۳۴۸
زمان انتشار : ۰۱:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۵

منشی دوم فراکسیون ورزش مجلس در گفتگو با اختصاصی:

عادل فردوسی پور یک جانبه عمل می کند | در«نود» از جناح بازی باید دوری شود | برنامه عادل پاتوق همفکرانش شده است | کریمی حرف هایش را بزند مردم قضاوت می کنند

منشی دوم فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برنامه «نود» باید از همه طیف های مخالف و موافق دعوت کند، گفت: با تمام احترامی که برای آقای فردوسی پور قایل هستم، اما ایشان فقط همفکران خودش را به برنامه «نود» دعوت می کند.

یوناتن بت کلیا در گفتگو با   درباره برنامه فوتبالی «نود» و عادل فردوسی پور، اظهار کرد: «نود» برنامه خوبی است و خیلی از مسایل فوتبال کشور را بررسی و مورد بحث قرار می دهد.

حتما ببینید: زیبایی خیره کننده دختر ورزشکار المپیکی روسیه بدون آرایش + عکس ها

منشی دوم فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی برنامه «نود» را از پر بیننده ترین برنامه های رسانه ملی برشمرد و اضافه کرد: این برنامه مخاطب زیادی در سراسر کشور و حتی بیرون مرزها برای ایرانیان علاقه مند به فوتبال دارد.

بت کلیا در ادامه با انتقاد از عملکرد یک جانبه عادل فردوسی پور گفت: فردوسی پور باید از متخصصین، صاحب نظران و کسانی که واقعأ برای فوتبال ایران عرق ریخته و افتخار آفریده اند، حالا چه همفکر و یا مخالف تفکر خود، در برنامه «نود» دعوت کند.

وی با اشاره به اینکه برنامه «نود» از رسانه ملی پخش می شود، خاطرنشان کرد: در این برنامه از گروه بازی و توجه به جناح خاص باید دوری شود و با دعوت از همه طیف های مخالف و موافق، همفکری بیشتری صورت بگیرد، تا جایگاه فوتبال ایران را به اوج برسانیم.

بت کلیا با تاکید بر اینکه این نگاه باید تغییر پیدا کند و از همه دعوت شود، افزود: با تمام احترامی که برای آقای فردوسی پور قایل هستم، اما ایشان فقط همفکران خودش را به برنامه «نود» دعوت می کند.

منشی دوم فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در واکنش به انتقادات علی کریمی، اظهار کرد: کریمی اگر دلخوری و ناراحتی دارد، باید بنشیند و حرف هایش را بزند و کسانی که باید قضاوت کنند، مردم هستند.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی