مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۸۵۷۵
زمان انتشار : ۰۰:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۵

رییس فدراسیون اسکیت در گفتگو با اختصاصی:

طرح همگانی اسکیت در عمل به منویات مقام معظم رهبری برگزار می شود

رییس فدراسیون اسکیت در جریان برگزاری مسابقات اسکیت انتخابی تیم ملی بانوان و آقایان در رده سنی جوانان و بزرگسالان با اشاره به برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی اسکیت بانوان و آقایان، گفت: طرح همگانی اسکیت در عمل به منویات مقام معظم رهبری برگزار می شود .

به گزارش اختصاصی محمد رضایی در گفتگو با خبرنگار ورزشی اختصاصی در جریان برگزاری مسابقانت انتخابی تیم ملی اسکیت بانوان و آقایان، اظهار کرد: ۷۵اسکیت باز آقا و خانم در این رقابت ها زیر نظر کادر فنی و مربیان تیم ملی برای حضور در اردو های انتخاب و گزینش می شوند.

رییس فدراسیون اسکیت با اشاره به انتخاب نهایی سه نفر در بخش سرعت ، سه نفر در بخش استقامت و سه نفر هم در نهایت با انتخاب کادر فنی و مربیان تیم ملی به شکل مجزا در بخش آقایان و بانوان ، افزود: این نفرات به اردوهای تیم ملی با ساختار حذفی شرکت می کنند.

رضایی از حضور تیم های ملی اسکیت سرعت آقایان و بانوان ایران در مسابقات جهانی هلند تیرماه خبرداد و تصریح کرد: از سوی دیگر ششم و هفتم اردیبهشت ماه هم با برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی فری استایل در بخش دختران و پسران زیر ۱۶سال و بالای ۱۶سال نیز به هلند اعزام خواهیم کرد.

رییس فدراسیون اسکیت با بیان اینکه مسابقات آسیایی جاکارتا اول شهریور ماه را پیش روداریم ، اضافه کرد: تیم ملی اسکیت فراامین استقامت در قالب چهار ورزشگا در این رقابت ها شرکت می کنند و دو خانم و آقا در بخش اسکیت نیمه ماراتون ۲۰کیلومتر با رقبا به رقابت می پردازند.

رضایی با تأکید براینکه وضعیت اعزام تیم ملی اسکیت برد آقایان و بانوان به مسابقات آسیایی جاکارتا روز دوشنبه هفته جاری پس از جلسه شورای عالی ستاد بازیهای آسیایی جاکارتا مشخص می شود ، تصریح کرد: با نظرنهایی مثبت این شورا هشت ورزشکار در این بخش به جاکارتا اعزام می شوند.

رییس فدراسیون اسکیت بابیان در پیش بودن رقابت های جهانی اسکیت هاکی ایتالیا مصلحت اعزام تیم ایران در این شاخه در رده دختران و پسران به این رقابت ها در گرو تشخیص کمیته فنی اسکیت هاکی است ، افزود : زیرا هنوز جایگاه خوبی را در جهان در این بخش تثبیت نکردیم.

رییس فدراسیون اسکیت با اشاره به جایگاه ایران در فهرست سه کشور برتر اسکیت آسیا از حضور تیم ملی اسکیت سرعت ، فری استایل و اسکیت هاکی ایران در مسابقات آسیایی این شاخه های اسکیت به میزبانی کره جنوبی خبرداد و تصریح کرد: هدف ارتقای جایگاه فعلی ایران در آسیا است.

رضایی در آستانه اجرای طرح همگانی اسکیت به شکل سراسری در کل کشور در سالروز میلاد با سعادت امام حسین (ع) در روز پاسدار با هزینه فدراسیون ، هدف از اجرای این طرح را با تداخل به هفته سلامت با شعار سلامت اجتماعی جامعه با وجود معضلات خانواده ها با فضای مجازی ، جذب بیشتر خانواده ها به این رشته برشمرد و اظهار کرد: عمل به منویات مقام معطم رهبری با تذکر به همگانی کردن ورزش محور اصلی کار ما در اجرای این طرح است.

انهای پیام/

تهیه و تنظیم: گروه ورزشی مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی