مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۲۵۹۸
زمان انتشار : ۱۱:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۴

طاهری: تیموریان و رضایی نشان دادند استقلالی نیستند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که کار دو بازیکن پیشین آبی‌پوشان برای گرفتن طلب‌شان قشنگ نبود.

به گزارش  بیژن طاهری درباره شرایط تیم فوتبال استقلال برای حضور در هفدهمین دوره لیگ برتر اظهار داشت: همه تیم‌ها مانند هندوانه در بسته هستند و نمی‌دانیم چه شرایطی دارند. با این وجود، استقلال اردو و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و بازیکنانی را هم جذب کرده که هر کدام برای خودشان وزنه هستند. مجتبی جباری، پژمان منتظری، داریوش شجاعیان و … بازیکنان تأثیرگذاری هستند و می‌توانند به تیم کمک کنند.

«هواداران استقلال امسال از تیم‌شان قهرمانی می‌خواهند.» وی با بیان این جمله افزود: امیدوارم با همه هزینه‌هایی که استقلال کرده، این اتفاق بیفتد و یک جام بگیرند. در رسانه‌ها هم می‌خوانیم که استقلال تمرینات خوبی را انجام می‌دهد. با جذب بازیکنان جدید و پشت سر گذاشتن اردوهای خوب، هوادار فقط جام می‌خواهد. هواداران استقلال سال گذشته خیلی تحمل کردند و پایان تلخی را هم شاهد بودند. بنابراین تنها گرفتن یک جام می‌تواند آنها را آرام کند. کادر فنی و مسئولان باشگاه باید حواس‌شان جمع باشد که اجازه ورود حاشیه‌ها را ندهند و مشکلاتی ایجاد نشود که گریبان باشگاه را بگیرد.

پیشکسوت تیم استقلال در واکنش به اقدام آندرانیک تیموریان و کاوه رضایی برای اطلاع دادن به AFC بابت طلب‌های خود به تسنیم گفت: استقلال به خیلی‌ها بدهکار است. مربیان و بازیکنان زیادی از این تیم طلب دارند، اما کمتر دیده‌ایم که شکایت کنند. کار رضایی و تیموریان اشتباه بود و نباید این کار را می‌کردند. اگر پولی در باشگاه باشد، بدهی‌های آنها مانند بقیه پرداخت می‌شود. کار خوبی نبود که به AFC شکایت کنند یا بگویند ما طلب داریم. بازیکنان نداری هم نیستند که بگوییم مشکل داشتند و حق‌شان است طلب‌شان را بگیرند. اگر اینها دهه ۶۰ بازیکن بودند، چه کار می‌کردند؟ پیشکسوتان را ببینید چطور زندگی می‌کنند. آنها عمرشان را برای فوتبال گذاشتند، اما هیچ وقت شکایت نکرده و صحبت از نداری نکردند.

طاهری با تأکید بر اینکه کار  رضایی و تیموریان پسندیده نبود، خاطرنشان کرد: شاید باشگاه استقلال طلب‌شان را مانند بقیه نتواند بدهد، اما رفتار این دو بازیکن هم خوب نبود. آنها با این کار نشان دادند، استقلالی نیستند. یک زمانی طرف ندارد زندگی‌اش را اداره کند، اما رضایی و تیموریان که بازیکنان نداری نبودند. باز هم می‌گویم کارشان قشنگ نبود.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی