مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۱۱۸۶
زمان انتشار : ۰۰:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۹

به گفته‌ی سایت باشگاه الغرافه

طارمی بالاخره رفت و هم‌بازی وسلی‌اشنایدر شد

پس از ناکامی در ریزه اسپور، مهدی طارمی بار دیگر شانس خود را در راه لژیونر شدن امتحان کرد تا شاید پس از جام جهانی بتواند سر از تیم‌های بزرگ در بیاورد.

به گزارش  از چند روز پیش شایعه پیوستن بهترین گلزن دو سال اخیر لیگ ایران به باشگاه الغرافه شنیده می شد تا اینکه سایت این باشگاه قطری رسمأ این انتقال را اعلام کرد.

در این خبر آمده است که مهدی طارمی فردا به جمع مردان آبی و زرد پوش این باشگاه خواهد پیوست. همچنین صفحه توییتر این باشگاه نیز از سفر طارمی به دوحه و شرکت در تست های پزشکی باشگاه خبر داده است. این در حالی است که برانکو چند روز گذشته ترانسفر طارمی را تایید کرده بود.


گفتنی است الغرافه قطر روزگاری میزبان ستاره آبی های تهران نیز بود و فرهاد مجیدی در دوران حرفه ای خود در این باشگاه توپ زده است.

الغرافه در پلی آف لیگ قهرمانان باید به مصاف پاختاکور ازبکستان برود و در صورت صعود به مرحله گروهی، با تراکتورسازی تبریز هم گروه خواهد شد. در این صورت مصاف مهدی طارمی با سرخ پوشان تبریزی جالب توجه خواهد بود.

الغرافه پیش از این نیز وسلی اسنایدر را به عنوان آخرین سهمیه بازیکنان خارجی خود به خدمت گرفته و تنها یک سهمیه آسیایی برای جذب مهاجم داشت. آن ها از میان گزینه های موجود دست بر روی مهاجم ایرانی گذاشته و در این راه حاضر شده اند مبلغ سنگینی در حدود ۸۰۰ هزار دلار را به باشگاه پرسپولیس پرداخت کنند.

هنوز اطلاع رسمی از شرایط قرارداد طارمی و الغرافه به دست نیامده ولی شایعاتی مبنی بر قرارداد یک و نیم ساله با حق ترانسفر به اروپا پس از جام جهانی به گوش می رسد. همچنین رقم قرارداد طارمی تا انتهای فصل، در حدود ۵۰۰ هزار دلار مخابره شده که هنوز رسما اعلام نگشته است.

بدین ترتیب پرونده مهاجم جنجال ساز سرخپوشان که پیش از این نیز حواشی متعددی در امضای قرارداد با ریزه اسپور ترکیه به وجود آورده بود، بسته شده و باید منتظر ماند و دید واکنش هواداران سرخپوش به این اتفاق چه خواهد بود.

نکته جالب توجه، امکان تقابل الغرافه و پرسپولیس در مرحله حذفی لیگ قهرمانان است. جایی که اگر دو تیم موفق به صعود از گروه خود شوند، امکان رویارویی وجود دارد.

گفتنی است الغرافه در حال حاضر در جدول لیگ ستارگان قطر وضعیت خوبی ندارد و با ۱۱ امتیاز در جای هفتم قرار گرفته است.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی