مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۹۱۵۲
زمان انتشار : ۱۳:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۳

صلاح بهترین بازیکن فصل لیگ برتر شد

محمد صلاح، ستاره لیورپول موفق شد عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ برتر را از آن خود کند.

به گزارش  مهاجم مصری که در تابستان با ۴۲ میلیون یورو از رم به لیورپول پیوست، در طول ۳۳ بازی، ۳۱ گل به ثمر رسانده و با رکورد بیشترین گل زده در لیگ برتر ۲۰ تیمی برابری کرده است. در حالی که ۳ بازی باقی مانده، او می‌تواند با گلزنی از رکورد سوارز و سپس رونالدو عبور کند و رکورد را به نام خود بزند. مهاجم ۲۵ ساله بالاتر از کوین دی بروین که بازی ساز اصلی منچسترسیتی بود و فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشت، قرار گرفت و هری کین نیز سوم شد.”

پس از دریافت این عنوان، صلاح گفت:” افتخار می‌کنم که این عنوان را کسب کردم، به خصوص اینکه این عنوان با رای دیگر بازیکنان اهدا می‌شود. هنوز چند بازی هست که بتوانم در آن گل بزنم و رکورد را جا به جا کنم و از این بابت هیجان زده هستم. خیلی هیجان زده هستم و باید ببینیم سه بازی بعدی چه خواهد شد.”

کوین دی بروین که جایزه نفر دوم را دریافت کرد، تایید کرد که رای اول او، محمد صلاح بوده که در مجموع رقابت های این فصل، ۴۱ گل به ثمر رسانده است. صلاح به اولین بازیکنی تبدیل شد که سه عنوان بهترین بازیکن ماه را در طول یک فصل کسب کرده است.

همچنین لروی سانه، هافبک منچسترسیتی موفق شد عنوان بهترین بازیکن جوان لیگ را از آن خود کند. ستاره آلمانی که فصل گذشته به سیتی اضافه شده بود، با درخشش در این فصل توانست این عنوان را از آن خود کند.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی