مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۰۱۲۲
زمان انتشار : ۲۳:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۱

الاهلی عربستان 1-3 پرسپولیس ایران

صعود پرســـپـــولیـــس به جمع ۴ تیم برتر / زنده باد ایـــــــــران

تیم پرسپولیس ایران در دیداری نفس گیر در ابوظبی توانست شاگردان روبروف را به خاک و خون بکشد و در کل با نتیجه 5-3 راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا شود.

به گزارش  ، تیم فوتبال پرسپولیس ایران امروز ساعت ۱۹:۴۵ دقیقه به مصاف تیم الاهلی عربستان رفت. بازی ای که بسیار دراماتیک برای پرسپولیس به پایان رسید و پرسپولیس توانست ۱۰ نفره الاهلی را با ۳ گل نقره داغ کند. گل های این بازی را علیپور و منشا و طارمی برای پرسپولیس و الامری برای تیم الاهلی به ثمر رساندند و با توجه به پیروزی الهلال عربستان دیگر نماینده عربستانی ها برابر العین ، دیدار نیمه نهایی بین پرسپولیس و الهلال عربستان خواهد بود و باز هم پرسپولیس بازی در آزادی را از دست میدهد. پرسپولیس برای اولین بار به نیمه نهایی صعود کرد و تنها دو گام برای رسیدن به رویا چندین ساله اش باقی مانده است.

ترکیب دو تیم:

الاهلی عربستان

محمد العویس، موتاز هوساوی، محمد الفتیل، سعید المولد، شیفو، کلود امیر، الاسمری، تیسیر، صالح الامری ( ۷۵ علی الاسماری )، لئوناردو و عمر السوما
سرمربی: سرگی ربروف

پرسپولیس ایران
علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، محمد انصاری، شجاع خلیل زاده، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی ‌نیا، محسن مسلمان (۶۱ بشار رسن)، وحید امیری، فرشاد احمدزاده(شایان مصلح ۷۵)، مهدی طارمی و علی علیپور(گادوین منشا ۶۵)
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

کارت قرمز های بازی :

 کمال کامیابی نیا در دقیقه ۱۱ با استوک بر روی پای حریف رفت و داور با تصمیمی سخت گیرانه تصمیم به اخراج کامیابی نیا کرد و پرسپولیس ۱۰ نفره شد.

هاثاوی در دقیقه ۸۱ توانست با زرنگی توپ را با دست از روی خط دروازه در بیاورد ولی دید بسیار عالی داور بازیکن الاهلی را با کارت قرمز رو برو کرد و الاهلی هم ۱۰ نفره شد و پنالتی برای پرسپولیس گرفته شد.

اتفاق ویژه بازی :

تعداد زیادی از هوادارن ایرانی در ورزشگاه حضور داشتند و در پایان بازی با تشویق ایسلندی به بازیکنان پرسپولیس روحیه دادند.

شرح گل ها:

الاهلی عربستان ۰ – ۱ پرسپولیس ایران: در دقیقه ۵ پاس تو عمق عالی بازیکنان پرسپولیس به علی علیپور رسید و او در مصاف تک به تک دروازه الاهلی را به زیبایی باز می کند.

الاهلی عربستان ۱ – ۱ پرسپولیس ایران: در دقیقه ۵۲ حرکت زیبای الامری و ضربه کات دار او دروازه پرسپولیس را به قشنگی باز می کند و حساب کار را ۱-۱ می کند.

الاهلی عربستان ۱ – ۲ پرسپولیس ایران: در دقیقه ۸۱ هند هاثاوی بازیکن الاهلی عربستان با کارت قرمز و پنالتی به سود تیم پرسپولیس روبرو می شود و گادوین منشا ضربه پنالتی را به راحتی گل می کند.

الاهلی عربستان ۱ – ۳ پرسپولیس ایران: در دقیقه ۹۳ و خطای بازیکن الاهلی روی بشار رسن ، باز پنالتی به نفع تیم پرسپولیس اعلام می شود و این بار طارمی گلزنی می کند و کار الاهلی را تمام می کند.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

نصرت الله تاجیک

ترامپ مجمع عمومی سازمان ملل را با کنگره آمریکا که نمایندگان منتظر بودند برنامه های او را از زبان خودش و نه توئیتر بشوند، اشتباه گرفت! وی در این مجمع بیانیه سیاست خارجی خود را به غلط در حضور جمعی از روسای کشورها خواند که برای تعامل چند جانبه و حل موضوعاتی که سرنوشت بشریت را به خطر میاندازد، گرد آمده اند. سخنانش در مورد ایران سخیف، اما میخ بر تابوت چند جانبه گرائی بود. این سخنرانی که در آن هیچگونه راهبردی جلوتر از نوک بینی اش نمی توان دید ، فاقد انگیزه به منظور ایجاد امید ، اعتماد و اطمینان در دنیائی است که آمریکا برای ساکنان این کره خاکی تدارک دیده است و هیچ چیز جز سیاست واگرائی و رویکرد هر کسی به دنبال منافع خود، بجای هم گرائی بازتولید نمیکند.

علی نصری

جامعهٔ بیمار تخیلی

سید حمید حسینی

رشد ٧ درصدی اقتصاد بدون نفت

عماد افروغ

پیش‌شرط‌های مؤثر در جلوگیری از افراط‌گرایی