مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۸۴۰
زمان انتشار : ۰۱:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴

محتمل تر از همیشه

صاعقه سال ۲۰۱۸; پایان عصر “مسی-رونالدو”

باید منتظر انقلابی بر سر عنوان بهترین بازیکن جهان باشیم. به نظر می رسد عصر قدرت‌نمایی رونالدو و مسی به زودی به پایان برسد. راهی که رونالدو در این فصل شروع کرده اما مسی کماکان از جولان دادن دست بر نمی دارد.

به گزارش  امسال بیبشتر از هر سال باید منتظر پایان یافتن قدرتنمایی مطلق رونالدو و مسی باشیم. سال ۲۰۱۷ سالی بود که ام‌پایه شروع به فروغ کرد، نیمار از بند مسی آزاد شد و بازیکنی مانند هری کین توانست نامش را بالاتر از اعجوبه های بارسلونا و رئال به عنوان برترین گلزن سال قرار دهد.

کریستیانو رونالدو بر خلاف فصل گذشته که توانسته بود بزرگ ترین عناوین فردی را از خود نماید، این فصل را به هیچ عنوان خوب شروع نکرده و این روند را همچنان تا به امروز که اواسط فصل است ادامه می دهد تا شانس بسیار کمی را برای تصاحب عناوین فردی داشته باشد! او همان کسی است که در سال ۲۰۱۷ توانسته بود

کریستیانو رونالدو

لیونل مسی رقیب همیشگی او نیز تقریبا شرایطی اینچنینی دارد! او در رقابت های فصل ۲۰۱۷/۱۸ هرچند که عملکردی بسیار بهتر از رونالدو داشته است اما او نیز در قیاس با دیگر ستاره های لیگ های معتبر کارنامه درخشانی را نداشته است! چرا که آمار و ارقام به ما ثابت می کند سال ۲۰۱۸ در تسخیر ستارگانی خارج از لالیگا است!

رقابت بر سر تصاحب کفش طلا ، یکی از جذاب ترین رقابت در سال های اخیر میان ابر ستاره های فوتبال بوده است که هر بازیکنی به دنبال آن است، اما در حقیقت چه کسی می تواند در سال ۲۰۱۸ این عنوان را با وجود توضیحاتی که ارائه شد تصاحب نماید؟

لیونل مسی

هم اکنون در رقابت های ۵ لیگ معتبر اروپایی که هرکدام با ضریب ۲ تعداد گل هایش به دلیل کیفیت بالای رقابت های داخلیشان حساب می شود، نامی از کریستیانو رونالدو و لیونل مسی نمی بینیم! چرا که اکنون تا رده پنجم برترین گلزنان خبری از این دو ابر ستاره نیست!

لیست برترین گلزنان جهان تا تاریخ ۲ ژانویه ۲۰۱۸ به شرح ذیل می باشد:

۱- ادینسون کاوانی / پاری سن ژرمن /  ۱۹ گل / ضریب ۲ : ۳۸

۲- هری کین / تاتنهام /  ۱۸ گل / ضریب ۲ : ۳۶

۳- مائورو ایکاردی/اینتر میلان/  ۱۷ گل / ضریب ۲ : ۳۴

۳- محمد صلاح /لیورپول /  ۱۷ گل / ضریب ۲ : ۳۴

۵- چیرو ایموبیله/  لاتزیو/  ۱۶ گل / ضریب ۲ : ۳۲

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی