مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۹۰۹۰
زمان انتشار : ۱۳:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۲

شکست خانگی میلان برابر بنوونتوی ۱۰ نفره

میلان در دیداری خانگی برابر بنوونتو با نتیجه 1-0 شکست خورد و جایگاهش در رتبه ششم جدول هم به خطر افتاد.

به گزارش  در این دیدار تیم میهمان در ۱۰ دقیقه پایانی با یک بازیکن کمتر بازی کرد اما شاگردان گنارو گتوزو نتوانستند گل خورده را جبران کنند و بازی را واگذار کردند.

میلانی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی یکی دو موقعیت خوب برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند.

در دقیقه ۱۶ اشتباه ریکاردو رودریگز نزدیک بود که به باز شدن دروازه میلان منجر شود اما دوناروما دروازه روسونری را نجات داد. در ادامه تیم میهمان پیش کشید و سرانجام در دقیقه ۲۹ به گل رسید. روی پاس در عمق عالی از ویولا بود که ایملو با دوناروما تک به تک شد و با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

بعد از این گل تیم میزبان پیش کشید و در دقایق پایانی نیمه اول موقعیت های خوبی روی دروازه حریف ایجاد کرد اما نتوانستند به گل برسند و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم هم با حملات میلان آغاز شد اما کم دقتی در زدن ضربات نهایی باعث شد تا این تیم نتواند به گل برسد. در دقیقه ۶۱ فرانک کسیه با یک حرکت دیدنی، چند بازیکن بنوونتو را پشت سر گذاشت اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

حملات میلان ادامه داشت اما بازیکنان این تیم نمی توانستند از موقعیت های شان استفاده کنند. در دقیقه ۸۰ دیاباته با دریافت کارت زرد دوم اخراج و بنوونتو ۱۰ نفره شد.

میلانی ها از این برتری نفری استفاده کردند و فشار زیادی روی دروازه حریف وارد کردند اما نتوانستند به گل تساوی برسند و بازی با برتری ۱-۰ تیم میهمان به پایان رسید.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی