مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۹۷۹
زمان انتشار : ۰۸:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۵

شوک بزرگ به پرسپولیس | “بیرانوند” دربی ۸۶ را از دست داد؟

علیرضا بیرانوند تنها بازیکن پرسپولیس است که در آستانه محرومیت از دربی پایتخت قرار دارد.

به گزارش اختصاصی به نقل از افکار، سرخپوشان پایتخت در حالی فردا «شنبه» به مصاف تیم استقلال خوزستان می‌روند که علیرضا بیرانوند به علت ۲ اخطاره بودن در آستانه محرومیت از دربی ۸۶ قرار دارد.

علیرضا بیرانوند تنها بازیکن ۲ اخطاره پرسپولیس است و این دروازه بان  باید مراقب باشد که برابر استقلال خوزستان کارت زرد دریافت نکند چرا که ۳ اخطاره می‌شود و دربی ۸۶ را از دست می‌دهد.

شجاع خلیل زاده هم بازیکن ۲ اخطاره پرسپولیس است، اما به علت مصدومیت در لیست بازیکنان پرسپولیس برابر استقلال خوزستان قرار نگرفت و نگرانی بابت از دست دادن دربی پایتخت ندارد.

البته این احتمال وجود دارد که بیرانوند با نظر برانکو درون دروازه پرسپولیس برابر استقلال خوزستان قرار نگیرد تا برای دربی ۸۶ آماده شود.

انتهای پیام

گردآوری: گروه ورزشی مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی