مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۲۹۰۸
زمان انتشار : ۱۲:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۲

شوک بزرگ به اردوى حریف استقلال در آسیا

2 بازیکن کلیدی الهلال عربستان بازی های این تیم در لیگ قهرمانان آسیا را از دست دادند.

به گزارش  الهلال عربستان که سال گذشته در مرحله نیمه نهایی توانست با شکست پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند، امسال در گروهی قرار گرفته که استقلال در آن قرار دارد.

نکته جالب اینکه از میان ۷ بازیکن خارجی الهلال فقط ۴ نفر می توانند در لیست نهایی این تیم برای حضور در بازی های آسیایی قرار بگیرند. بر همین اساس امروز این باشگاه عربستانی رسما اعلام کرد عمر خربین و ادواردو که سال گذشته نقش کلیدی در فینالیست شدن تیمشان داشتند، به دلیل مصدومیت از لیست این تیم برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ خط خوردند.

عمر خربین در ۲ بازی رفت و برگشت مقابل پرسپولیس ۵ گل به ثمر رساند و نقش کلیدی در پیروزی تیمش مقابل نماینده ایران ایفا کرد. همچنین ادواردو، مهاجم برزیلی در بازی مرحله یک چهارم نهایی مقابل العین هت تریک کرد.

الهلال با از دست دادن این ۲ بازیکن تاثیرگذار همچنان ۵ بازیکن خارجی دیگر در لیست خود دارد. علی الحبسی، دروازه بان نیمکت نشین این تیم یکی از بازیکنان خارجی الهلال است. اسکیل چروتی مهاجم آرژانتینی، دیه گو میلسی، بن شرقی از مراکش، جلمن ریواس و علی الحبسی ۵ بازیکن خارجی الهلال هستند که در غیاب خربین و ادواردو شانس قرار گرفتند در لیست نهایی این تیم برای لیگ قهرمانان آسیا را خواهند داشت.

با این حال طبق قوانین فقط ۴ بازیکن خارجی می تواند در ترکیب هر تیم برای لیگ قهرمانان آسیا قرار بگیرد و الهلالی ها باید از نام یکی دیگر از این بازیکنان چشم پوشی کنند.

طبق اعلام باشگاه الهلال لیست نهایی این تیم ۶ فوریه(۱۷ بهمن ماه) به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام می شود و با تصمیم کادرفنی یکی از ۵ بازیکن خارجی این تیم در لیست جایی نخواهد داشت.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!