مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۸۳۰۲
زمان انتشار : ۰۲:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۵

آلکمار،هیرنفین،المپیاکوس و روبین کازان بردند

شنبه ای عالی برای لژیونر ها

روز های خوب جهانبخش و قوچان نژاد در هلند.

به گزارش  ، امروز روز بسیار خوب تیم های لژیونر های کشورمان بود و همگی توانستند نتیجه های خوبی را رغم بزنند. در هلند دو بازیکن خوب کشورمان در تیمشان درخشان واقع شدند و تیم علیرضا جهانبخش یعنی آلکمار توانست تیم ویتسه آرنهایم را ۲-۱ شکست دهد و از آن طرف هم تیم رضا قوچان نژاد یعنی هیرنفین توانست تیم دن هاخ را ۲-۱ شکست دهد. با پیروزی هر دو تیم آلکمار به رده ششم صعود کرد و تیم هیرنفین هم به رده هشتم آمد.

در غرب اروپا یعنی در یونان هم تیم المپیاکوس توانست تیم لامیا را ۱-۰ شکست دهد و به صدر جدول لیگ یونان برود و کریم انصاری فرد از دقیقه ۶۴ به بازی آمد و توانست ۲۶ دقیقه بازی کند. فردا شب تیم پانینیوس به مصاف تیم آپولون می روند و بازی مهمی برای مسعود شجاعی و احسان حاج صفی خواهد بود.

در روسیه تیم روبین کازان که سردار آزمون را در اختیار دارد با پیروزی ۱-۰ توانست تیم توسنو رده دوازدهمی را شکست دهد و موقتا بالاتر از روستوف در رده سوم قرار بگیرد. تیم روبین کازان با این پیروزی ۱۴ امتیازه شد. فردا شب تیم احمد گروژنی که در آن میلاد محمدی بازی می کند به مصاف تیم زسکامسکو قدرتمند می رود و از آن طرف هم تیم سعید عزت الهی به مصاف تیم زنیت رده اولی می رود و هر دو تیم کار سختی را در پیش دارند.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی