مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۹۶۷
زمان انتشار : ۲۰:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۱

کارلتو «تافی‌‌»ها را به آتزوری ترجیح می‌دهد

شرط آنچلوتی برای سرمربیگری در اورتون

در پی اخراج رونالد کومان از سرمربی گری در اورتون ، آنچلوتی یکی از گزینه های جانشینی به شمار می رود.

به گزارش  ، نشریه سان در گزارش اختصاصی از قرار گرفتن نام کارلو آنچلوتی در صدر فهرست گزینه‌های هدایت اورتون پس از اخراج رونالد کومان از این تیم، خبرداده است.

کومان ۵۴ ساله امروز (دوشنبه) در پی کسب نتایج ضعیف در این فصل و سقوط تیمش به رده هجدهم جدول پس از شکست خانگی ۵ بر ۲ شب گذشته برابر آرسنال، از سرمربیگری آبی‌پوشان مرسی‌ساید برکنار شد و حالا از کارلو آنچلوتی که ماه گذشته به همین دلیل از سرمربیگری بایرن مونیخ برکنار شد به عنوان جانشین او یاد می‌شود.

سان نوشته است که با وجود تمایل مسئولان فدراسیون فوتبال ایتالیا برای استخدام کارلتو به عنوان سرمربی آتزوری، او ترجیح می‌دهد که به مربیگری در رده باشگاهی ادامه دهد و احتمال رفتنش به گودیسون پارک زیاد است.

سان در خبر دیگری نوشته است که یکی از شروط وی برای پذیرش مسئولیت هدایت اورتون این که است که دستیار مورد اعتمادش پل کلمنت را همراه با خود به مرسی‌ساید ببرد. مشکل اما اینجاست که کلمنت در حال حاضر هدایت تیم فوتبال سوانزی را برعهده دارد.

کلمنت در دوران مربیگری آنچلوتی در تیم‌های چلسی، پاری‌سن‌ژرمن، رئال مادرید و بایرن مونیخ دستیار این مرد ایتالیایی بود اما او ماه ژانویه سال جاری از باواریایی‌ها جدا شد تا هدایت سوانزی را برعهده بگیرد. سوانزی تحت هدایت او در این فصل لیگ برتر در رده پانزدهم جدول قرار دارد.

تسنیم نیوز : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!