مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۹۶۷
زمان انتشار : ۲۰:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۱

کارلتو «تافی‌‌»ها را به آتزوری ترجیح می‌دهد

شرط آنچلوتی برای سرمربیگری در اورتون

در پی اخراج رونالد کومان از سرمربی گری در اورتون ، آنچلوتی یکی از گزینه های جانشینی به شمار می رود.

به گزارش  ، نشریه سان در گزارش اختصاصی از قرار گرفتن نام کارلو آنچلوتی در صدر فهرست گزینه‌های هدایت اورتون پس از اخراج رونالد کومان از این تیم، خبرداده است.

کومان ۵۴ ساله امروز (دوشنبه) در پی کسب نتایج ضعیف در این فصل و سقوط تیمش به رده هجدهم جدول پس از شکست خانگی ۵ بر ۲ شب گذشته برابر آرسنال، از سرمربیگری آبی‌پوشان مرسی‌ساید برکنار شد و حالا از کارلو آنچلوتی که ماه گذشته به همین دلیل از سرمربیگری بایرن مونیخ برکنار شد به عنوان جانشین او یاد می‌شود.

سان نوشته است که با وجود تمایل مسئولان فدراسیون فوتبال ایتالیا برای استخدام کارلتو به عنوان سرمربی آتزوری، او ترجیح می‌دهد که به مربیگری در رده باشگاهی ادامه دهد و احتمال رفتنش به گودیسون پارک زیاد است.

سان در خبر دیگری نوشته است که یکی از شروط وی برای پذیرش مسئولیت هدایت اورتون این که است که دستیار مورد اعتمادش پل کلمنت را همراه با خود به مرسی‌ساید ببرد. مشکل اما اینجاست که کلمنت در حال حاضر هدایت تیم فوتبال سوانزی را برعهده دارد.

کلمنت در دوران مربیگری آنچلوتی در تیم‌های چلسی، پاری‌سن‌ژرمن، رئال مادرید و بایرن مونیخ دستیار این مرد ایتالیایی بود اما او ماه ژانویه سال جاری از باواریایی‌ها جدا شد تا هدایت سوانزی را برعهده بگیرد. سوانزی تحت هدایت او در این فصل لیگ برتر در رده پانزدهم جدول قرار دارد.

تسنیم نیوز : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی