مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۳۱
زمان انتشار : ۰۹:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۱

پس از امضای قرارداد با بادران تهران

سید محمد حسینی با سپیدرود نیز توافق کرد

به گزارش ، سید محمد حسینی که سابقه حضور با مس کرمان در لیگ برتر را در کارنامه دارد، در سه سال گذشته در سپیدرود حضور داشت و یکی از عوامل موفقیت این تیم برای صعود از لیگ دسته دوم به دسته اول و در نهایت صعود به لیگ برتر بوده است. حسینی با وضو و […]

به گزارش ، سید محمد حسینی که سابقه حضور با مس کرمان در لیگ برتر را در کارنامه دارد، در سه سال گذشته در سپیدرود حضور داشت و یکی از عوامل موفقیت این تیم برای صعود از لیگ دسته دوم به دسته اول و در نهایت صعود به لیگ برتر بوده است.

حسینی با وضو و دهن روزه با تیم ما قرارداد امضا کرده و شایعه حضورش در سپیدرود کذب محض است

پیش از این در خبرها خوانده بودیم که سید محمد حسینی دروازه‌بان تیم فوتبال سپیدرود رشت، به تیم فوتبال بادران تهران پیوسته است. این خبر به همراه تصویرش در خروجی سایت باشگاه تهرانی قرار داده شده بود.

اما چند ساعت بعد، خبر تمدید قرارداد وی با سپیدرود باز هم به همراه تصویرش توسط روابط عمومی باشگاه سپیدرود منتشر شد.

حال کسی نمی داند علت این اتفاق چه بوده است و خود این بازیکن صحبتی در این باره نداشته است.

ایزد سیف الله پور، سرپرست باشگاه بادران در خصوص این موضوع گفت:

اولا به مردم فهیم و مهمان نواز رشت و طرفداران عزیز تیم سپیدرود بابت صعود تیمشان به لیگ برتر تبریک عرض می کنم و امیدوارم در لیگ برتر بهترین‌ها برایشان رقم بخورد.
درخصوص جذب سیدمحمد حسینی این نکته را باید خدمت عزیزان عرض کنم که ما از فدراسیون فوتبال استعلام گرفتیم و قرارداد ایشان با تیم سپیدرود یک ساله بود و ایشان بعد از پایان قرارداد با تیم سپیدرود بازیکن آزاد محسوب می‌شوند.

ایزد سیف الله پور افزود :  سیدمحمد حسینی امروز صبح به همراه مدیربرنامه‌هایش به دفتر باشگاه بادران آمد و چون روزه بود ، گفت که باید قبل از اذان ظهر به رشت برگردد و بخاطر همین موضوع و برگشت به رشت قرارداد خود را با ، بادران امضا کرد و مدیربرنامه های ایشان نیز زیر برگه قرارداد را امضا کردند  و این یعنی او رسما بازیکن بادران شده است. حسینی با وضو و دهن روز ه با تیم ما قرارداد امضا کرده و شایعه حضورش در سپیدرود کذب محض است.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟