مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۵۱۶۱
زمان انتشار : ۱۷:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۷

سیتی ۳ – ۰ آرسنال؛ پپ جزیره را هم فتح کرد

منچسترسیتی موفق شد با برتری 0-3 برابر آرسنال فاتح جام اتحادیه شود.

به گزارش  سیتیزن ها موفق شدند با ۳ گل آرسنال را مغلوب کنند تا با انتقام گرفتن شکست سال قبل، اولین جام فصل را فتح کنند.

اولین فرصت بازی برای آرسنال ایجاد شد اما روی پاس دیدنی اوزیل و در موقعیتی مشکوک به آفساید، اوبامیانگ بهترین بخت را در ۲ قدمی دروازه از دست داد و براوو دروازه تیمش را نجات داد.

بعد از این موقعیت، سیتیزن ها جریان بازی را در دست گرفته و در دقیقه ۱۸ به گل رسیدند. روی پاس بلند کلودیو براوو، آگوئرو در موقعیتی تک به تک قرار گرفته و با ضربه ای دیدنی گل اول بازی را وارد دروازه آرسنال کرد.

در دقیقه ۲۴ آرسنال صاحب یک ضربه ایستگاهی شد اما ضربه اوزیل در اختیار سنگربان سیتی قرار گرفت. در ادامه جریان بازی در دست سیتی بود اما شاگردان گواردیولا در خلق موقعیت ناکام بودند.

در اواخر نیمه اول، آگوئرو بخت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما ارسال او توسط اوسپینا دور شد و در برگشت نیز ضربه دی بروین نیز به تور کنار دروازه برخورد کرد تا نیمه اول با برتری ۰-۱ سیتی به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، اولین فرصت روی ریباند یک ضربه کرنر برای سیتیزن ها ایجاد شد اما ضربه کمپانی با اختلاف کمی به بیرون رفت و دقایقی بعد و روی اشتباه عجیب براوو، اوبامیانگ پشت محوطه صاحب فرصت شد اما تعلل او در نهایت باعث از دست رفتن موقعیت شد.

اما در دقیقه ۵۸ سیتی به گل دوم رسید. ضربه گوندوغان  با شوت کمپانی تغییر مسیر داد و مدافع بلژیکی سیتی به گل دوم رسید.

حملات سیتیزن ها ادامه یافت و این تیم در دقیقه ۶۵ به گل سوم هم دست یافت. روی پاس دانیلو، داوید سیلوا در گوشه محوطه صاحب موقعیت شد و با ضربه ای زمینی و محکم گل سوم را نیز به ثمر رساند.

در ادامه جریان بازی آرام شد و آرسنال نیز رمقی برای جبران نداشت و سیتی نیز در تلاش برای کنترل جریان بازی بود. در نهایت اتفاق خاص دیگری روی دروازه ها رخ نداد تا سیتی قاطعانه و با برتری ۰-۳ بر آرسنال، فاتح جام اتحادیه شود.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت