مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۶۴۲
زمان انتشار : ۰۸:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۹

باز هم نزهتی

سپیدرود ۲-۱ پدیده; پیروزی در نیمه مربیان

سپیدرود با گلزنی توحید غلامی و پویا نزهتی با نتیجه دو بر یک از سد پدیده گذشت تا این تیم بعد از 4 هفته طعم برد را بچشد.

به گزارش  قرمزهای شهر باران توانستند در نیمه دوم شکست را با پیروزی پشت سر بگذارد. سید هادی موسوی و باز هم پویا نزهتی گلزنان سپیدرودی بودند که در این بازی از حمایت نود دقیقه ای هوادارانش بهره می برد. تک گل مشهدی توسط محمد قاضی به ثمر رسید.

هفته دهم لیگ برتر؛ ساعت: ۱۶؛ تاریخ: ۹۶/۰۷/۲۷

استادیوم: سردار جنگل رشت/

داور: پیام حیدری؛ کمک‌ها: مهدی الوندی، یعقوب حجتی و علی‌اصغر مومنی/ ناظر: رسول فروغی

سپیدرود رشت
سید محمد حسینی، حمید ملکی، سید هادی موسوی، حسین کعبی، امید سام‌کن، میثم فردوسی (علی دهقان ۷۸)، حسین ابراهیمی(میعاد یزدانی ۷۳)، توحید غلامی، میثم تهی‌دست، عماد میرجوان(میلاد قربان زاده ۵۴) و پویا نزهتی
سرمربی: علی نظرمحمدی

پدیده مشهد
شهاب گردان، عبدالله حسینی، محمدرضا خانزاده، مرتضی منصوری، مهدی مهدی‌خانی، اکبر صادقی، اکبر ایمانی، معین عباسیان، امین قاسمی‌نژاد(رضا صدری ۸۲)، محمدرضا خلعتبری و محمد قاضی
سرمربی: محمدرضا مهاجری

اخطار

میثم تهیدست(۶۴) از سپیدرود

محمدرضا خانزاده(۶۸) – اکبر صادقی(۸۵) از پدیده

حسین کعبی ( ۷۴)

شرح گل ها
سپیدرود ۰ پدیده ۱(دقیقه ۹، محمد قاضی): حرکت سریع پدیده درون زمین سپیدرودی ها با ارسال عباسیان ادامه یافت و در نهایت ضربه سر محمد قاضی توپ را وارد دروازه تیم میزبان کرد.

سپیدرود ۱ پدیده ۱(دقیقه ۳۱، سید هادی موسوی): سانتر حمید ملکی را عماد میرجوان با سر برای سید هادی موسوی فرستاد تا او با یک شوت سر ضرب گل تساوی سپیدرود را به ثمر برساند.

سپیدرود ۲ پدیده ۱ ( دقیقه ۵۷ محمد نزهتی ): پرتاب بلند اوت توسط امید سام کن درون محوطه جریمه بعد از عبور از چند بازیکن مقابل نزهتی افتاد که این بازیکن با ضربه پای چپ موفق به گشودن دروازه پدیده شد.

شرح بازی

دو تیم در نیمه اول مبارزه نزدیکی با هم داشتند و هر دو  موفق شدند فرصت هایی روی دروازه یکدیگر خلق کنند. ابتدا پدیده روی فرصت طلبی قاضی به گل رسید ولی سپیدرودی ها که نمی خواستند در خانه خود بازنده باشند، با فشار روی دروازه حریف موفق شدند در دقیقه ۳۱ گل تساوی را به ثمر برسانند.
اما نیمه دوم با برتری رشتی ها آغاز شدند و آنها مزد برتری خود را خیلی زود و در دقیقه ۵۷ گرفتند و با گل این بازیکن سه امتیاز این بازی خانگی را به حساب خود واریز کردند. نظرمحمدی با انجام سه تعویض دقایق باقی مانده از بازی را به خوبی مدیریت کرد تا بازی با  نتیجه ۲ بر یک به سود تیمش پایان یابد.

بهترین بازیکن

پویا نزهتی با گل زیبای خود در نیمه دوم برد تیمش را تثبیت کرد و سپیدرود را به سه امتیاز حساس رساند. او در تمام دقایق بازی خطرناک بود و مدافعان پدیده را به خودش مشغول کرد.

اتفاق ویژه

در حالی سپیدرود بعد از ۴ هفته طعم برد را چشید که پدیده ای ها از هفته سوم تاکنون نباخته بودند و بعد از ۷ هفته متحمل دومین باخت  خود در این فصل شدند.

دقایق حساس

دقیقه ۱۴ – ضربه ایستگاهی گیلانی ها از پشت محوطه جریمه توسط غلامی زده می شود اما این توپ در اختیار گردان قرار گرفت.
دقیقه ۲۱ – ضربه سر تهیدست باز هم دروازه گردان را تهدید کرد اما این توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه۳۸- حرکت امین قاسم نژاد پشت محوطه جریمه پدیده و ضربه ای که با پای چپ به سمت دروازه حریف شلیک کرد با عکس العمل حسینی به کرنر رفت.
دقیقه ۵۰ – مهدی خانی پشت مدافعان سپیدرود با حسینی تک به تک شد که گلر گیلانی ها با خروجی از محوطه جریمه فرصت را از مهاجم پدیده گرفت.
دقیقه ۵۴ – با حرکت قاضی از سمت چپ و ارسال زیبای او روی تیر توپ به صادقی رسید و ضربه این بازیکن از بالای دروازه به اوت رفت
دقیقه ۷۲ – حرکت خلعتبری درون محوطه جریمه و پاسی که به خانزاده داد و ضربه این بازیکن به تیر دروازه برخورد کرد.
دقیقه ۸۴ – ضربه زمینی مهدی خانی با فاصله کمی از کنار دروازه پدیده به اوت رفت.
دقیقه ۸۶ – نزهتی پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد که بعد از دریبل مدافع مستقیم خود ضربه ای زیبا را روانه دروازه حریف کرد که توپ با اختلاف اندکی به اوت رفت.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی