مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۸۲۵۶
زمان انتشار : ۰۰:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۵

با کسب ۴ امتیاز از ۵ بازی

سپیدرود و شروعی ضعیف در لیگ برتر

رشتی ها که پس از سال ها انتظار، سپیدرود را در لیگ برتر می دیدند، امیدوار بودند که نمایش دلچسبی از این تیم ریشه دار ببینند که تا پایان هفته ۵ این چنین نبوده است.

به گزارش ، وقتی علی نظرمحمدی توانست این تیم قدیمی فوتبال کشور را با تمام سختی ها و مشکلاتی که بر سر راهش بود به لیگ برساند، انتظار می رفت که شروعی بهتر در لیگ برتر داشته باشد اما در این بین تنها همه مشکلات و عدم نتیجه گیری را نباید به گردن علی نظرمحمدی انداخت.

سپیدرود که تنها سرمایه اصلی آن هواداران و عاشقان آن است هم نمی توانستند به طور کامل در دو بازی خانگی این تیم به استادیوم بیایند و از تیم محبوب خود حمایت کنند، چون مسئولان استان در خواب زمستانی بودند و با اینکه حدود ۴ ماه از اتمام لیگ یک می گذرد، هنوز کار بازسازی دو استادیوم شهر رشت به پایان نرسیده و هواداران تنها در نیمی از ورزشگاه عضدی به تشویق تیم خود می پردازند.

جدا از مشکلات سخت افزاری، سپیدرود از مشکلات فنی بسیاری هم رنج می برد، تنها ۴ امتیاز از ۵هفته، از علی نظرمحمدی انتظار می رفت تیمی در شان مردم رشت ببندد و از رفیق بازی دوری کند و تیمی جوان و آینده دار و سطح فنی بالا برای لیگ برتر آماده کند.

نباید گول یک امتیاز از بازی با سپاهان در خانه حریف را خورد، آیا تمام بازی ها را با دفاع اتوبوسی می شود امتیاز گرفت؟ چرا دیگر تیم تازه صعود کرده پارس جنوبی جم در صدر جدول است و ۱۱ گل در ۵ بازی به ثمر رسانده؟ باید واقعیت را قبول کنیم که تیم محبوب شهرمان از لحاظ فنی چیزی برای گفتن در این ۵ هفته نداشته است و البته امیدوار بود در این تعطیلی لیگ برتر به خاطر بازی های مقدماتی جام جهانی، علی نظرمحمدی و کادرفنی اش فکری به حال سپیدورد کنند، تیمی که در پوست و خون و روح مردم رشت و گیلان جریان دارد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

متین مسلم

یک تحلیل‌گر ارشد عرب مقیم لندن می‌گوید به اعتقاد من مشکل اصلی این است که عربستان تصور می‌کند اگر بتواند با حذف ایران هژمونی خود را به منطقه تحمیل کند همه چیز تمام خواهد شد! بسیار خب، اما شما فکر می‌کنید مصر، اردن، لبنان و یا اکثر کشورهای آفریقای عربی با این پدیده کنار خواهند آمد؟ محال است! از آلیس در سرزمین عجائب هم محال‌تر است!

رسول جعفریان

محمد بن سلمان سوار چه موجی شده است؟