مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۴۰۶
زمان انتشار : ۱۰:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۵

بازیکن تیم فوتبال سپید رود رشت در گفتگو با اختصاصی:

سپیدرود در بدترین شرایط به پرسپولیس رسید | دنبال کسب نتیجه آبرومند مقابل پرسپولیس هستیم

محمد رضا الماس خاله با بیان اینکه سپیدرود در بدترین شرایط به پرسپولیس رسید، گفت: دنبال کسب نتیجه آبرومند مقابل پرسپولیس هستیم.

محمد رضا الماس خاله در گفت و گو با   در آستانه دیدار پرسپولیس _ سپید رود، اظهار کرد: بازی سختی را در هفته پایانی نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر پیش روداریم.

بازیکن تیم فوتبال سپید رود رشت با تأکید براینکه پرسپولیس در بهترین شرایط قراردارد، تصریح کرد: سپیدرود بر عکس پرسپولیس در بدترین شرایط به دیدار سرخپوشان پایتخت رسیده است.

الماس خاله با اشاره به اینکه تیم زیر نظر کادر فنی تمرینات خوبی انجام داده است، اضافه کرد: باوجود آمادگی بازیکنان و تدابیر کادر فنی  امیدواریم در درجه اول یک بازی خوب ارایه کنیم و نتیجه آبرومندی مقابل پرسپولیس بگیریم.

بازیکن تیم فوتبال سپید رود رشت با بیان اینکه ما از پشتوانه هواداران برخورداریم، اظهار کرد: انشاالله نتیجه خوبی کسب کنیم.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی