مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۴۰۶
زمان انتشار : ۱۰:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۵

بازیکن تیم فوتبال سپید رود رشت در گفتگو با اختصاصی:

سپیدرود در بدترین شرایط به پرسپولیس رسید | دنبال کسب نتیجه آبرومند مقابل پرسپولیس هستیم

محمد رضا الماس خاله با بیان اینکه سپیدرود در بدترین شرایط به پرسپولیس رسید، گفت: دنبال کسب نتیجه آبرومند مقابل پرسپولیس هستیم.

محمد رضا الماس خاله در گفت و گو با   در آستانه دیدار پرسپولیس _ سپید رود، اظهار کرد: بازی سختی را در هفته پایانی نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر پیش روداریم.

بازیکن تیم فوتبال سپید رود رشت با تأکید براینکه پرسپولیس در بهترین شرایط قراردارد، تصریح کرد: سپیدرود بر عکس پرسپولیس در بدترین شرایط به دیدار سرخپوشان پایتخت رسیده است.

الماس خاله با اشاره به اینکه تیم زیر نظر کادر فنی تمرینات خوبی انجام داده است، اضافه کرد: باوجود آمادگی بازیکنان و تدابیر کادر فنی  امیدواریم در درجه اول یک بازی خوب ارایه کنیم و نتیجه آبرومندی مقابل پرسپولیس بگیریم.

بازیکن تیم فوتبال سپید رود رشت با بیان اینکه ما از پشتوانه هواداران برخورداریم، اظهار کرد: انشاالله نتیجه خوبی کسب کنیم.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!