مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۲۴۹۴
زمان انتشار : ۱۲:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۳

سپیدرود از اعتبار فوتبال رشت دفاع خواهد کرد

مدافع سپیدرود رشت بابیان اینکه آغاز زود تمرینات از سوی کادر فنی می‌تواند برگ برنده ما در لیگ امسال باشد گفت: سپیدرود از اعتبار فوتبال رشت دفاع خواهد کرد.

به گزارش  میثم تهیدست اظهار کرد: بازیکنان سطح بالایی به سپیدرود رشت اضافه شدند که تجربه سال‌ها بازی در لیگ برتر را دارند و از فصل گذشته نیز بازیکنان باکیفیتی در سپیدرود باقی ماندند و ازاین‌رو خیلی امیدواریم که نتایج قابل‌قبولی برای فوتبال رشت کسب کنیم.

وی با اشاره به برگزاری زودهنگام تمرینات سپیدرود رشت گفت: آغاز زود تمرینات از سوی کادر فنی می‌تواند برگ برنده ما در لیگ امسال باشد و تمرینات بانظم خاصی زیر نظر کادر فنی دنبال می‌شود و بازیکنان تشنه موفقیت در لیگ برتر هستند.

مدافع سپیدرود بابیان اینکه هدف سپیدرود کسب رتبه‌ای قابل‌قبول در لیگ است افزود: بسیار امیدواریم در لیگ برتر با ارائه بازی‌های خوب و کسب نتایجی درخورشان و شخصیت فوتبال رشت بتوانیم از اعتبار فوتبال شهرمان دفاع کنیم.

تهیدست از تأثیر اردوهای تدارکاتی در آماده‌سازی هر چه‌بهتر سپیدرود گفت: اردوهای تدارکاتی سوا از آمادگی فنی و روحی بازیکنان ، باعث نزدیکی هر چه بیشتر بازیکنان به یکدیگر می‌شود. سپیدرود در لیگ برتر تیمی منسجم و یکدل خواهد بود و امیدوارم اتفاقات خوبی را برای فوتبال رشت رقم بزنیم.

مدافع سپیدرود در مورد بازی با نفت گفت: نفت تهران تیمی قابل‌احترام است که از بازیکنان باتجربه‌ای سود می‌برد. این تیم در چند روز گذشته دچار تغییر و تحولاتی در کادر فنی شده است لیکن ما آن‌ها را دست‌کم نخواهیم گرفت و با تمام توان به مصاف نفتی‌ها خواهیم رفت.

فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی