مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۲۴۹۴
زمان انتشار : ۱۲:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۳

سپیدرود از اعتبار فوتبال رشت دفاع خواهد کرد

مدافع سپیدرود رشت بابیان اینکه آغاز زود تمرینات از سوی کادر فنی می‌تواند برگ برنده ما در لیگ امسال باشد گفت: سپیدرود از اعتبار فوتبال رشت دفاع خواهد کرد.

به گزارش  میثم تهیدست اظهار کرد: بازیکنان سطح بالایی به سپیدرود رشت اضافه شدند که تجربه سال‌ها بازی در لیگ برتر را دارند و از فصل گذشته نیز بازیکنان باکیفیتی در سپیدرود باقی ماندند و ازاین‌رو خیلی امیدواریم که نتایج قابل‌قبولی برای فوتبال رشت کسب کنیم.

وی با اشاره به برگزاری زودهنگام تمرینات سپیدرود رشت گفت: آغاز زود تمرینات از سوی کادر فنی می‌تواند برگ برنده ما در لیگ امسال باشد و تمرینات بانظم خاصی زیر نظر کادر فنی دنبال می‌شود و بازیکنان تشنه موفقیت در لیگ برتر هستند.

مدافع سپیدرود بابیان اینکه هدف سپیدرود کسب رتبه‌ای قابل‌قبول در لیگ است افزود: بسیار امیدواریم در لیگ برتر با ارائه بازی‌های خوب و کسب نتایجی درخورشان و شخصیت فوتبال رشت بتوانیم از اعتبار فوتبال شهرمان دفاع کنیم.

تهیدست از تأثیر اردوهای تدارکاتی در آماده‌سازی هر چه‌بهتر سپیدرود گفت: اردوهای تدارکاتی سوا از آمادگی فنی و روحی بازیکنان ، باعث نزدیکی هر چه بیشتر بازیکنان به یکدیگر می‌شود. سپیدرود در لیگ برتر تیمی منسجم و یکدل خواهد بود و امیدوارم اتفاقات خوبی را برای فوتبال رشت رقم بزنیم.

مدافع سپیدرود در مورد بازی با نفت گفت: نفت تهران تیمی قابل‌احترام است که از بازیکنان باتجربه‌ای سود می‌برد. این تیم در چند روز گذشته دچار تغییر و تحولاتی در کادر فنی شده است لیکن ما آن‌ها را دست‌کم نخواهیم گرفت و با تمام توان به مصاف نفتی‌ها خواهیم رفت.

فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی