مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۰۹۱۴
زمان انتشار : ۲۲:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۳۰

سپاهان با گل دقیقه آخر از باخت نجات یافت

سپاهان ۲ – ۲ پرسپولیس ؛ تساوی جذاب الکلاسیکو

دو تیم سپاهان و پرسپولیس امشب تن به تساوی دادند تا همچنان این رقابت جذاب باقی بماند.

به گزارش  ، دو تیم سپاهان و پرسپولیس امشب در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند و بازی با نتیجه ۲-۲ به اتمام رسید و پرسپولیس با ۱۴ امتیاز در رده دوم ماند و سپاهان با ۷ امتیاز در رده دوازدهم ایستاد. الکلاسیکو ایران طبق معمول بازی ای جذاب و پرگلی بود که چهار گل ردو بدل شد و گل های بازی را مروان حسین وجلال الدین علی محمدی برای سپاهان و طارمی و علیپور برای پرسپولیس به ثمر رساندند.

ترکیب دوتیم:

سپاهان:

لی اولیویرا، حسن جعفری، ساسان انصاری، عزت اله پورقاز(ژاویر رودریگز ۷۰)، شاهین ثاقبی، سعید آقایی، میلاد سرلک، مهرداد محمدی، مروان حسین، رافائل اسچولر و سیاوش یزدانی
سرمربی: زلاتکو کرانچار
پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، حسین ماهینى(شایان مصلح)، محسن ربیع خواه، شجاع خلیل زاده، محمد انصارى، صادق محرمی، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، محسن مسلمان (دقیقه ۷۰، بشار رسن)، مهدى طارمى و علی علیپور
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

شرح گل ها:

سپاهان ۰ – ۱ پرسپولیس: در دقیقه ۳۹ پرسپولیس روی خطایی که مدافعین سپاهان روی طارمی انجام دادند صاحب ضربه پنالتی شد که ضربه پنالتی طارمی بر خلاف جهت حرکت دروازه بان به گل تبدیل شد.

سپاهان ۱ – ۱ پرسپولیس: در دقیقه ۶۱ تیم سپاهان روی ارسال کرنر و ضربه سر مروان جسین به گل تساوی رسید.

سپاهان ۱ – ۲ پرسپولیس: در دقیقه ۷۱ پاس در عمق احمدزاده با ضربه علیپور گل برتری پرسپولیس را شکل داد.

سپاهان ۲ – ۲ پرسپولیس: در دقیقه ۸۵  فرار عالی رضا میرزایی از راست در دهانه دروازه توسط جلال الدین علیمحمدی به گل تساوی سپاهان تبدیل شد.

جدول لیگ برتر ایران بعد از پایان بازی های امروز:

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

امیر محبیان

در سال‌های اخیر در برهه حساسی مانند انتخابات، اصلاح‎طلبان نتوانستند با تکيه بر فعالیت حزبی، پیروزی کسب کنند. اصلاح طلبان هرچند ظاهرا بر تحزب پای فشاری می‌کنند و ساختار جامعه مدنی مورد نظرشان بر پایه نظام حزبی شکل می‌گیرد، ولی به‌واقع در عمل برای ریشه دواندن احزابشان در بستر اجتماعی با دشواری‌های جدی روبرو هستند که این مانع از ژرفا بخشیدن به کار حزبی از سوی آن‌ها می‌شود.

علی دینی ترکمانی

علی دینی ترکمانی

رفع مشکلات اقتصاد ایران مستلزم چیست؟