مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۵۹۴۴
زمان انتشار : ۰۱:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۵

سه غول در یک اقلیم؛ چرا پرسپولیس صدرنشین است؟

پرسپولیس هم امتیاز با السد و نسف قارشی اما صدرنشین گروه C است. دلیل صدرنشینی قرمزها هم به نتایجی برمی‌گردد که تیم برانکو برابر تیم‌های قطری و ازبک گرفته است.

به گزارش اختصاصی روزنامه پیروزی نوشت:

پرسپولیس با برد شیرین خانگی برابر الوصل به صدر جدول گروه سوم غرب آسیا رسید. صدرنشینی پرسپولیس اما در شرایطی اتفاق افتاده که دو تیم السد و نسف قارشی هم ۶ امتیازی هستند و سایه به سایه پرسپولیس صدر را در دست خود دارند. قرمزها اما به دلیل نتایج رو در روی بهتری که داشته‌اند حالا در پایان دور رفت به صدر جدول تکیه داده‌اند.

بر اساس قانون کنفدراسیون آسیا زمانی که ۳ تیم در صدر جدول هم امتیاز می‌شوند بازی سه تیم با تیم چهارم جدول را کنار گذاشته و نتایج بازی‌های رو در روی سه تیم هم امتیاز مقایسه می‌شود و تفاضل گل این بازی‌ها عامل رتبه‌بندی جدید خواهد بود. پرسپولیس در چنین شرایطی با برد ۳-۰ برابر نسف قارشی و شکست ۳-۱ برابر السد شرایط بهتری نسبت به دو تیم دیگر دارد و با تفاضل مثبت ۱ صدرنشین شده است. البته السد هم تفاضل گل مثبت ۱ دارد اما با یک گل زده کمتر از پرسپولیس در رده دوم قرار گرفته است. نسف قارشی هم در دیدار با دو تیم ایرانی و قطری ۱ گل زده و ۳ گل خورده تا در رده سوم و بالاتر از الوصل قرار بگیرد. جدول بازی‌های رو در روی گروه سوم در غیاب الوصل به شرح زیر است.

گردآوری: گروه ورزشی مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟