مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۲۴۹۸
زمان انتشار : ۰۰:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۳

سهراب بختیاری زاده جدی ترین گزینه سرمربیگری تیم ملی جوانان

در حالیکه تیم ملی جوانان هنوز به صورت رسمی تشکیل نشده است، اما کمیته جوانان فدراسیون فوتبال اردوهایی را برای استعدادیابی رده سنی زیر ۱۹ سال تشکیل داده است.

به گزارش  تیم ملی زیر ۱۹ سال یا همان جوانان هنوز سرمربی ندارد. رقابتهای مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا هم از ۲۰ آبان ماه امسال به میزبانی ایران در مشهد قرار است برگزار شود. تقریبا چهار ماه و نیم تا برگزاری رقابتها باقی مانده اما هنوز تیم ملی جوانان بدون سرمربی مانده است.

کمیته جوانان و کمیته فنی و توسعه گزینه هایی را برای تیم ملی جوانان در نظر گرفته بودند اما در نهایت گزینه ها با فدراسیون فوتبال به توافق نرسیدند.

جواد نکونام و وحید هاشمیان گزینه هایی بودند که نامشان برای حضور در تیم ملی جوانان مطرح شد اما در نهایت با فدراسیون فوتبال به توافق نرسیدند.

کارلوس کی روش هم ظاهرا انتخاب گزینه برای تیم ملی جوانان را بر عهده امیرحسین پیروانی گذاشته است. البته فعلا کی روش درباره عملکرد تیم ملی زیر ۲۳ سال که به مسابقات قرقیزستان رفت و حذف شد واکنشی نشان نداده اما با توجه به مصاحبه محمد رضا ساکت سرپرست دبیرکلی فدراسیون و حمایتش از پیروانی به نظر نمی رسد که اتفاق خاصی برای امیرحسین پیروانی بیفتد.

بر اساس آخرین اخباری که به سایت نود رسیده در حال حاضر جدی ترین گزینه سرمربیگری تیم ملی جوانان، سهراب بختیاری زاده است که البته از دوستان نزدیک امیرحسین پیروانی هم به شمار می رود. سهراب بختیاری زاده مدافع نام آشنای فوتبال ایران، بازیکن سابق تیم های فولاد خوزستان، استقلال تهران، صبای قم، پاس همدان و استقلال خوزستان است که سابقه ۳۳ بازی ملی و سه گل ملی را در کارنامه دارد.

او فصل پیش سرمربی نفت مسجد سلیمان بود. البته تا جایی که یادمان هست در فاصله زمانی خداحافظی اش از فوتبال تا سرمربیگری در تیم نفت مسجد سلیمان، او مربیگری در تیم های پایه را تجربه نکرده بود.

باید دید کمیته فنی و توسعه و کمیته جوانان سهراب بختیاری زاده را انتخاب می کنند یا اتفاق دیگری می افتد!

سایت برنامه نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی