مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۹۱۲۶
زمان انتشار : ۱۱:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۷

سرنوشت غذاهای مراسم لیونل مسی چه شد؟

لیونل مسی و همسرش تصمیم گرفتند که غذاهای باقی مانده مراسم عروسی‌شان را به نیازمندان بدهند.

به گزارش هفته گذشته مراسم ازدواج لیونل مسی فوق ستاره فوتبال جهان برگزار شد و در پایان مراسم غذاها و نوشیدنی‌های زیادی باقی ماند که دور ریخته نشد. مسی همراه همسرش تصمیم گرفت که این غذاها را به نیازمندان بدهند.

لیونل مسی که با مرکز خیریه شهر روزاریو ارتباط دارد، بعد از پایان مراسم تمامی باقی مانده غذاها، نوشیدنی‌ها و اقلام مورد نیاز را به این مرکز اهدا کرد تا بین نیازمندان اهدا شود.

لیونل مسی در سال‌های گذشته نیز همواره همکاری خوبی با مراکز خیریه در سراسر جهان به ویژه در زادگاه خود یعنی شهر روزاریو آرژانتین داشته است.

بعد از آنکه روز گذشته خبر تمدید قرارداد لیونل مسی با بارسلونا تا سال ۲۰۲۱ منتشر شد این بازیکن اکنون ماه عسل خود را سپری می‌کند تا به زودی به اعضای بارسلونا ملحق شود.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی